Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)

Dovolená Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy se často spojují s luxusními letovisky, bílými plážemi a průzračným mořem. Jedno z takových rájů se nachází v městečku Sandy Point na Abaco Islands, které nabízí malebné prostředí, jež láká k relaxaci a poznávání krás Karibiku.

Sandy Point se nachází na jihozápadě ostrova Abaco, který leží v severním souostroví Baham. Toto malé rybářské městečko, obklopené tropickou přírodou, je ideálním cílem pro ty, kteří hledají klid a pohodu během své dovolené. Jeho písečné pláže jsou bez nadsázky neuvěřitelně krásné a zároveň jsou často opuštěné, což poskytuje pocit soukromí a odpočinku.

Přestože Sandy Point může působit jako odlehlé a ne tak známé místo mezi turisty, skýtá mnoho možností pro zábavu a dobrodružství. Mezi nejoblíbenější aktivity patří potápění a šnorchlování v korálových zátocích, kde můžete objevovat bohatství podmořského světa. Nádherné korálové útesy jsou domovem různých druhů ryb, želv a dalšího mořského života, který vás okouzlí svou rozmanitostí.

Jednou z hlavních atrakcí Sandy Point je také rybaření. Můžete se vydat na rybářský výlet s místními průvodci a vyzkoušet si lovit různé druhy ryb, jako je mahimahi, tune nebo tilápia. Tato aktivita je vhodná pro všechny věkové kategorie a poskytuje nezapomenutelný zážitek a možnost ochutnat čerstvé mořské plody.

Pro ty, kteří mají rádi přírodu a turistiku, nabízí blízké okolí Sandy Point několik přírodních rezervací a parků, jako je Pelican Cays Land & Sea Park nebo Abaco National Park. Zde můžete prozkoumávat tropické lesy, sledovat vzácné druhy ptáků a dokonce si vychutnat piknik na pláži s nádherným výhledem.

Po celodenním objevování můžete ochutnat místní kuchyni ve výborných restauracích v Sandy Point. Domácí speciality zahrnují čerstvě ulovené ryby a mořské plody, sladké plody tropů a tradiční bahamské pokrmy. Pro milovníky exotických nápojů je zde také široká nabídka koktejlů.

Pokud hledáte klid a malebné prostředí pro svou dovolenou na Bahamách, nenajdete lepší místo než Sandy Point na Abaco Islands. Toto místo nabízí příležitost uniknout od každodenního shonu a vychutnat si relaxaci na pláži, dobrodružství ve vodách Karibiku a poznávání tropické přírody. Zaručeně se zde budete cítit jako v ráji.


Počasí Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy jsou známé svou neskutečnou krásou a přenádherným počasím. Jedním z nejpopulárnějších a nejmalebnějších ostrovů na Bahamách jsou ostrovy Abaco, které se nachází v severní části země. Jeden z nich je i Sandy Point, malá rybářská vesnice s úchvatnými plážemi a bohatým korálovým útesem.

Sandy Point leží na vrcholu ostrova Great Abaco a je obklopen tyrkysovými vodami Atlantského oceánu. To vytváří ideální podmínky pro milovníky slunce a vodních sportů. Pláže v této oblasti jsou neuvěřitelně bílé a jemné, s jasnou modrou hladinou, která svádí k plavání nebo šnorchlování.

Co se týče počasí, Sandy Point garya pyšní skvělým tropickým klimatem s vysokou teplotou po celý rok. Průměrná teplota se pohybuje mezi 25 a 31 stupni Celsia (77-88 °F) a oceánská voda se udržuje kolem 26 stupňů Celsia (79 °F). I když je počasí většinu roku teplé a slunečné, občas se mohou vyskytnout dešťové přeháňky.

Nejteplejší období je v létě, od června do září, kdy teploty dosahují svých maximálních hodnot. V tuto dobu je také největší pravděpodobnost dešťových srážek a tropických bouří. Pokud plánujete návštěvu Baham v této době, je nezbytné si s sebou vzít ochranný krém na slunce, klobouk a plavky, abyste si užili maximum z pobytu na pláži.

Zimní měsíce na Bahamách, zejména od listopadu do března, přinášejí mírnější teploty. Denní teploty se pohybují kolem 20 až 24 stupňů Celsia (68-75 °F), což je stále dostatečně teplé na to, aby se lidé mohli koupat a slunit na pláži. Nicméně oceánská voda v této době může být o něco chladnější, takže není od věci mít s sebou lehký neopren nebo plavky pro zahřátí.

Celkově řečeno, počasí v Sandy Point, jakož i v celých Bahamách, je příjemné a slunečné prakticky po celý rok. Můžete se těšit na teplé teploty, krásné pláže a nádherně modrou vodu. Ať už se rozhodnete navštívit během letních měsíců, kdy je více teplo, nebo v zimě, kdy jsou mírnější teploty, Bahamy vám určitě zlepší náladu a oživí vaše smysly.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


1. Jak se dostanu na Bahamy, konkrétně do Sandy Point na Abaco Islands?
- Nejlepší způsob, jak se dostat na Bahamy, je letecky. Existuje několik mezinárodních letišť, která spojují Bahamy s různými městy na světě. Po příletu na Bahamy je možné se dopravit do Sandy Point prostřednictvím vnitrostátního letu nebo trajektem.

2. Jaké jsou nejlepší pláže v Sandy Point na Abaco Islands?
- Sandy Point je známý svými nádhernými plážemi. Mezi nejlepší patří Cherokee Sound Beach, Little Harbor Beach a Sandy Point Beach. Všechny tyto pláže nabízejí jemný bílý písek, tyrkysově modrou vodu a dokonalou atmosféru pro relaxaci a opalování.

3. Jaké aktivity mohu v Sandy Point na Abaco Islands podniknout?
- Sandy Point nabízí širokou škálu aktivit pro návštěvníky. Můžete se věnovat potápění, šnorchlování, rybaření, plachtění nebo jízdě na paddleboardu. Další populární aktivity zahrnují procházky po pobřeží, návštěvu přírodních rezervací a pozorování divokých živočichů.

4. Jaké jsou nejlepší restaurace v Sandy Point na Abaco Islands?
- Na Abaco Islands najdete mnoho skvělých restaurací s různými druhy kuchyně. Některé z nejlepších restaurací v Sandy Point zahrnují Angler's Restaurant and Bar, Pete's Pub & Gallery a Curly Tails Dining. Tyto restaurace nabízejí širokou škálu mořských plodů, karibských pokrmů a tradičních bahamských jídel.

5. Kde mohu v Sandy Point na Abaco Islands najít ubytování?
- V Sandy Point a okolí se nachází několik ubytovacích zařízení, včetně hotelů, pronájmu apartmánů a vil. Mezi populární možnosti patří Abaco Beach Resort and Boat Harbour, Pete's Pub Cottages and Cabins a SeaSpray Resort & Marina. Doporučuje se provést rezervaci předem, zejména v období vrcholu turistické sezóny.


Ubytování Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy jsou jedním z nejoblíbenějších tropických rájů na světě a Sandy Point je jedním z nejmalebnějších míst, které tyto karibské ostrovy nabízejí. Sandy Point se nachází na ostrovech Abaco a je známý svými bílými písečnými plážemi, tyrkysovými vodami a nádhernými korálovými útesy. Přístavní městečko je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou na pláži s možností objevování okolní přírody a vodních aktivit.

Když dorazíte do Sandy Pointu, nejpůsobivější věcí, která vás nadchne, je jeho scenérie. Bílé pláže se táhnou tak daleko, jak oko dohlédne, a jejich jemný písek se snoubí s azurově modrou karibskou vodou. Chvíle strávené odpočinkem na pláži a koupáním v krystalicky čisté vodě jsou opravdovou pohádkou. Sledování západu slunce pak krášlí večery v Sandy Pointu a vytváří nádherné barvy na obzoru.

Pokud jde o ubytování, Sandy Point nabízí širokou škálu možností. Zdejší hotely a resorty nabízejí komfortní pokoje a apartmány s nádherným výhledem na oceán. Hosté mohou vybírat mezi luxusními hotely, rodinnými penziony nebo soukromými vilami. Všechny tyto možnosti přinášejí relaxací a odpočinkem obklopeným v tropickém ráji.

Pro ty, kteří preferují větší svobodu a nezávislost, je tu také možnost pronájmu soukromých domů nebo apartmánů. Toto je skvělá volba pro rodiny nebo skupiny přátel, kteří chtějí mít svůj vlastní prostor a zažít příjemnou dovolenou bez nutnosti dodržovat hotelová pravidla.

Když jste ubytovaní v Sandy Pointu, nezapomeňte si vychutnat místní speciality. Bahamská kuchyně je známá svými rybími pokrmy, které jsou připravovány z čerstvě ulovených ryb a plodů moře. Můžete si vychutnat grilované humry, mořské plody, ryby nebo slavné bahamské klobásy. K tomu si můžete dopřát osvěžující koktejly s exotickými ovocnými příchutěmi, které jsou speciálností tohoto ráje.

V okolí Sandy Pointu si můžete také vychutnat širokou škálu vodních aktivit. K dispozici jsou různé možnosti jako potápění, šnorchlování, rybaření, windsurfing nebo jízda na kajaku. Prozkoumejte fascinující korálové útesy, obdivujte pestrou mořskou faunu a flóru nebo si vychutnejte adrenalinové vodní sporty. Abaco Islands jsou proslulé svými vodními aktivitami a Sandy Point je skvělým výchozím bodem pro jejich objevení.

Sandy Point na Bahamách je skutečným rájem pro ty, kteří hledají útulné ubytování s nádhernými plážemi a karibskou atmosférou. Bez ohledu na to, zda preferujete luxusní resort, rodinný penzion nebo soukromou vilu, tento malebný kousek ráje má co nabídnout. Vychutnejte si klidnou dovolenou plnou slunce, písku a křišťálově čisté vody v Sandy Pointu na ostrovech Abaco.


Letenka Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších destinací na světě pro dovolenou plnou slunce, pláží a dobrodružství. Jedno z míst, které stojí za návštěvu, je Sandy Point na Abaco Islands. Tato malebná obec nabízí úchvatné pláže, úžasné potápěčské podmínky a přátelskou atmosféru, která způsobí, že se zde budete cítit jako doma.

Sandy Point se nachází na jižním konci Great Abaco, největšího ostrova v souostroví Abaco. Je to malé městečko, které je obklopeno nádhernými plážemi a průzračnými vodami Karibiku. Pokud jste milovníkem vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování nebo jachting, pak je Sandy Point ideálním místem pro vás.

Hlavní atrakcí Sandy Point jsou jeho pláže. Oblázky Beach je jednou z nejznámějších pláží v této oblasti. Je to dlouhý, písečný pás obklopený palmami a modrou vodou. Pláž je ideálním místem pro opalování, procházky podél pobřeží a relaxaci na plážových lehátkách. K dispozici jsou také některé vodní sporty, jako je šnorchlování a rybaření. Místní obyvatelé jsou vstřícní a ochotní vám pomoci s veškerými informacemi, které byste potřebovali.

Další atrakcí v Sandy Point jsou Abaco Cays, což je skupina drobných ostrovků nedaleko pobřeží. Tyto ostrůvky jsou obklopeny křišťálově čistými vodami a korálovými útesy, což z nich činí perfektní místo pro potápění a šnorchlování. Můžete objevovat úžasné mořské živočichy, jako jsou korály, ryby a dokonce mořské želvy.

Sandy Point je také populární místo pro rybolov. Můžete si pronajmout loď a vydat se na moře, abyste si vychutnali rybolov. Na vás je, zda chytíte svou večeři nebo se pokusíte chytit nějakou velkou rybu, která vám přinesá vzrušení a splnění.

Pokud budete mít chuť na nějaké místní speciality, nezapomeňte navštívit některé z místních restaurací a ochutnat čerstvé mořské plody, jako jsou humři, krevety a ryby. Můžete si také vychutnat tradiční bahamské pokrmy, jako je conch salát nebo Peas and Rice.

Sandy Point na Abaco Islands v Bahamách je opravdu magické místo pro dovolenou. Jeho nádherné pláže, průzračné vody, možnosti potápění a přítomnost přátelských místních obyvatel vám poskytnou zážitek, který na vás jistě zanechá nezapomenutelný dojem. Pokud hledáte dovolenou plnou slunce, dobrodružství a relaxace, pak je letenka do Sandy Pointu na Bahamách tou správnou volbou pro vás.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky