Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve

Ubytování Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je jednou z nejúžasnějších a nejmalebnějších přírodních rezervací v Bolívii. Nachází se v departementu Potosí ve jihozápadní části země a patří k nejvýše položeným chráněným územím na světě. Tato rezervace je pojmenována po bolivijském hrdinovi Eduardo Avaroahovi, který zemřel při obraně země během války s Chile v roce 1879.

Jednou z hlavních atrakcí této rezervace je slavné Solné jezero Uyuni, největší solné jezero na světě. Tento ohromující přírodní útvar se táhne na ploše více než 10 000 kilometrů čtverečních a nabízí návštěvníkům jedinečnou a dech beroucí krajinu. Během suchých měsíců se na jeho povrchu vytváří tenká vrstva soli, která připomíná obrovské zrcadlo, na němž se odrážejí nebeské obrazy. V období dešťů se jezero proměňuje v ohromující vodní plochu, na níž se odráží horské štíty a barevné oblohy.

Další zajímavostí Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve jsou gejzíry Sol de Mañana, které vytvářejí vodní prameny horkého bahna a výstřely páry z hlubokých podzemních kamen. Tato ohromující přírodní show je možno vidět pouze ráno, protože vzduch je chladnější a tlak plynu je vyšší.

Reserva Eduardo Avaroa také nabízí úžasné příležitosti pro pozorování vzácných a ohrožených druhů zvířat. Nachází se zde nejenom ohromující plocha plná fauny, ale také několik osamocených jezer, která slouží jako domov pro různé ptáky, včetně plameňáků a kondorů. Zdejší divoká zvěř zahrnuje také lamy, vikuně, stromovou krysou a řadu dalších, které jsou známy svou jedinečnou adaptací na extrémní podmínky.

V rezervaci můžete také najít několik termálních pramenů a horkých pramenů, které vytvářejí příležitosti k relaxaci a uvolnění svalů po dlouhém dni stráveném objevováním úžasů Bolívie. Tyto přírodní lázně jsou známé svou léčivou vodou a jsou oblíbené mezi místními obyvateli i turisty.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je skutečným pokladem Bolívie a přírodním zázrakem, který stojí za návštěvu. Jeho unikátní krajinu, ohromující jezera a vzácnou faunu nelze dostatečně popsat slovy, musíte je sami spatřit, abyste pochopili jeho krásu. Při plánování cesty do Bolívie byste určitě neměli vynechat tuto nádhernou rezervaci, která vám poskytne nezapomenutelné zážitky a pohled na jedinečnou přírodu.


Počasí Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Bolívie je jednou z nejkrásnějších zemí v Jižní Americe a ve svém srdci ukrývá Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve. Tento národní park, pojmenovaný po bolivijském hrdinovi bojujícím za nezávislost země, se rozkládá na ploše 7 147 km² a nachází se v jihozápadní části Bolívie.

Jednou z charakteristik této oblasti je její horská krajina a nekompromisní klimatické podmínky, které se zde projevují především v extrémních teplotách, nízké vlhkosti a silných větrech. Nachází se zde také jedno z nejvýše položených jezer na světě, Laguna Verde. Jeho voda má zelenavý odstín a je zbarvena vysokým obsahem mědi a síry, které vstupují do jezera z místních sopek.

Díky těmto extrémním podmínkám je Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve domovem mnoha zvláštních druhů živočichů, jako jsou například vikuně, divoké lamy, lamy, kondor peruánský, andské pišťuchy, říční krokodýli a mnoho dalších. Tento národní park také proslul díky nádherné krajinné kráse, kterou tvoří neuvěřitelné sopky, vodopády, gejzíry a křišťálově čistá říční koryta.

V zimě (červenec a srpen) je zde extrémně studeně a během noci mohou teploty klesnout až pod -20 stupňů Celsia. V létě je pak situace opačná a teploty mohou dosahovat až 40 stupňů Celsia. Přestože jsou tyto podmínky pro většinu lidí velmi náročné, jsou ideální pro některé druhy zvířat a rostlin, které nemohou přežít v jiných oblastech.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je jedním z nejkrásnějších a nejobdivovanějších přírodních záznamů v Jižní Americe. Jeho jedinečná krajina a vysoká biodiverzita přitahují turisty z celého světa a umožňují jim navštívit netknutou přírodu, jakou nenajdete nikde jinde na světě. Pokud máte rádi krásné krajiny a přírodu, rozhodně nebylo by špatné navštívit Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve v Bolívii.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


1. Kde se nachází Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve?
Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve se nachází v jihozápadní Bolívii, blízko hranic s Chilem a Argentinou.

2. Jaká je vstupní cena do rezervace?
Vstupní cena do rezervace se pohybuje kolem 150 bolivianos (asi 20 USD) pro zahraniční turisty.

3. Jaká je nejlepší doba na návštěvu rezervace?
Nejlepší doba na návštěvu rezervace je od května do října, které jsou suché měsíce. V této době je také nižší pravděpodobnost sněhových bouří.

4. Jaké jsou hlavní atrakce v rezervaci?
Mezi hlavní atrakce v rezervaci patří slaná jezera (např. Salar de Uyuni), gejzíry, termální prameny, sopky a unikátní andská fauna, včetně plameňáků, lám a vzácného andského medvídka.

5. Je možné v rezervaci přenocovat?
Ano, v rezervaci je možné přenocovat v jednoduchých ubytovacích zařízeních, které často nabízejí i stravu.

6. Potřebuji povolení k návštěvě rezervace?
Ano, pro návštěvu rezervace je nezbytné mít povolení, které je možné získat předem nebo na místě v návštěvnickém centru.

7. Je nutné mít s sebou speciální vybavení při návštěvě rezervace?
Při návštěvě rezervace je doporučeno mít s sebou teplé oblečení, sluneční brýle, opalovací krém, dostatek vody a vysokohorskou výbavu.

8. Jak dlouho trvá prohlídka rezervace?
Doba prohlídky rezervace závisí na zvoleném programu, ale většinou trvá 2-3 dny.

9. Je možné rezervaci navštívit samostatně nebo je lepší se připojit k organizovanému zájezdu?
Je možné navštívit rezervaci samostatně, ale kvůli odlehlosti a těžké přístupnosti některých oblastí je lepší připojit se k organizovanému zájezdu, který zajistí dopravu a průvodce.

10. Jak se dostanu do rezervace z nejbližšího města?
Nejbližší město rezervace je Uyuni. Cesta do rezervace z Uyuni trvá obvykle 3-4 hodiny a je možné ji absolvovat autobusem, taxíkem nebo s turistickou agenturou.


Dovolená Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Bolívie je země, která se nachází v Jižní Americe a je domovem mnoha krásných přírodních scenérií. Jedním z nejslavnějších z nich je národní park Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve, který se nachází v jihozápadní části Bolívie. Tento park je neuvěřitelně krásným místem, kde se můžete potápět do přírodních krajin, zatímco si užíváte unikátní krajiny a pozoruje zdejší zvířata.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve patří mezi nejvýše položené národní parky na světě. Nachází se v nadmořské výšce 4 200 metrů nad mořem a rozkládá se přes 7 000 kilometrů čtverečních. Park byl založen v roce 1973 a je pojmenován po Eduardu Avaroa, bolivijském hrdinovi, který bojoval v první Bolivijsko-chilské válce v letech 1879-1883.

Tento park je domovem mnoha ohromujících scenérií, včetně solných plání, termálních pramenů, zmrzlých jezer a sopuchů. Turisté mohou navštívit mnoho zajímavých míst, jako jsou například gejzíry Sol de Mañana, zmrzlé jezero v oblasti Laguna Colorada a laguny Cañapa, Hedionda a Chiarcota, které jsou obklopeny barvitými horami.

V národním parku Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve se vyskytuje mnoho endemických druhů zvířat, včetně různých druhů lam, ledňáčků, plameňáků a plané vlaštovky. Turisté si mohou také všimnout úžasných plazů, jako jsou křehké leguány, a poslouchat hlasitý zpěv ptáků.

Podle mnoha turistů je národní park Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve jedním z nejkrásnějších míst na Zemi, které stojí za návštěvu. Kromě pozorování zdejší přírody si turisté také mohou užívat sportovního rybolovu na lagunách nebo jízdu na koni, což je skvělý způsob, jak obejít celý park.

Bolívie je země plná krásných přírodních scenérií a národní park Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je bezpochyby jedním z nejvíce ohromujících z nich. Pokud hledáte dovolenou, která je zároveň krásná a dobrodružná, je tato lokalita skvělou volbou. Zaručeně si zde užijete nádhernou přírodu, unikátní zvířata a skvělou atmosféru.


Letenka Bolívie Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve


Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve leží v okresu Sur Lípez v jihozápadní Bolívii. Tato přírodní rezervace, pojmenovaná po bolivijském válečníkovi a hrdinovi Eduardu Avaroovi, je jednou z nejkrásnějších a nejzáhadnějších destinací v zemi.

Letenka do Bolívie může být skvělým způsobem, jak zažít tuto jedinečnou rezervaci. V oblasti se nachází několik letišť, která slouží jako brána do rezervace, ať už cestujete z přilehlých zemí, nebo z větších měst v Bolívii.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve je jednou z nejvýznamnějších ochranných oblastí v Andách. Zabírá více než 7000 čtverečních kilometrů a nachází se ve výškách mezi 3600 až 6000 metry nad mořem. Rezervace je známá svou jedinečnou kombinací sopečné krajiny, slaných plání a horských jezer.

Jedním z nejvíce fascinujících aspektů rezervace je její bohatý životní prostor. Díky své izolované poloze a drsným podmínkám zde existuje řada unikátních a vzácných druhů živočichů. V rezervaci můžete pozorovat vzácné druhy jako jsou plameňáci, nanduové, andské lišky a různé druhy vzácných ptáků.

Další atrakcí rezervace je unikátní krajina, která vás zcela překvapí. Můžete se těšit na nekonečné slané pláně, jezera obklopená sopkami a horské vrcholy, které vytvářejí dech beroucí pohledy a příležitosti pro fotografie.

Jezera v rezervaci jsou neuvěřitelně krásná. Například jezero Colorada je známé pro svou červenou barvu, kterou způsobují rozmanité řasy a mikroorganismy. Dalším jezerem v rezervaci je jezero Verde, které díky obsahu minerálů a sinic vytváří zelenou barvu. Pro milovníky fotografování je tohle skutečný ráj.

Při návštěvě rezervace se také můžete pokochat jedinečnými geotermálními prameny, které vytvářejí teplé lázně. Je to skvělý způsob, jak odpočinout a uvolnit se po dni plném průzkumů.

Eduardo Avaroa Andean Fauna National Reserve nabízí návštěvníkům opravdu jedinečný zážitek. Je to místo, kde si můžete vychutnat neporušenou přírodu a zároveň se dozvědět více o ochrane biodiverzity v Andách.

Pokud hledáte dobrodružství a krásu přírody, letenka do Bolívie a návštěva rezervace Eduardo Avaroa Andean Fauna je to pravé pro vás. Tato rezervace je jedním z nejlákavějších cílů pro cestovatele hledajících nezapomenutelné zážitky a nádherná panoramata.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky