Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Brazílie Natal

Nejčastější dotazy a odpovědi Brazílie Natal


1. Jaké jsou nejlepší pláže v Natalu?

Nejlepší pláže v Natalu jsou Ponta Negra, Genipabu, Pipa a Praia dos Artistas.

2. Jaké jsou nejlepší možnosti ubytování v Natalu?

V Natalu jsou k dispozici různé možnosti ubytování včetně hotelů, apartmánů a penzionů. Nejoblíbenější jsou hotely v blízkosti pláže Ponta Negra.

3. Kolik stojí taxi z letiště do Natalu?

Cena za taxi z letiště do Natalu se pohybuje kolem 50-70 BRL (asi 10-15 USD).

4. Potřebuji vízum pro návštěvu Natalu?

Pro vstup do Brazílie je potřeba mít platný pas a vízum. Vízum pro Brazílii lze získat na brazilském konzulátu.

5. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Natalu?

Nejlepší čas na návštěvu Natalu je od února do června, kdy jsou méně deště a příjemnější teploty.

6. Jaké jsou nejlepší aktivity v Natalu?

Nejlepší aktivity v Natalu jsou návštěva pláží, potápění se, surfování, kitesurfing a rafting v blízkých řekách.

7. Je Natal bezpečné pro turisty?

Natal je relativně bezpečné pro turisty, ale jako v každém velkém městě je třeba být obezřetný a dávat pozor na kapesní zloděje.

8. Jak se nejlépe dostat do Natalu?

Nejlepší způsob, jak se dostat do Natalu, je letadlem. Natal má mezinárodní letiště, které je spojeno s mnoha městy po celém světě.

9. Jaká je místní měna v Natalu?

Místní měnou v Natalu je brazilský real (BRL).

10. Co si vzít s sebou do Natalu?

Do Natalu si vezměte lehké letní oblečení, plavky, opalovací krém, klobouk nebo sluneční brýle a dobrou obuv pro chůzi po písku nebo vodních sportech.


Počasí Brazílie Natal


Brazílie Natal je hlavním městem státu Rio Grande do Norte. Toto město, které se nachází v severovýchodní části Brazílie, je známé jako Slunce města kvůli svému teplému a slunečnému klimatu.

V období od prosince do dubna je v Natalu horko a slunečno s teplotou kolem 30°C. V noci se teploty pohybují kolem 22°C. Tyto měsíce jsou také obdobím nejnižších srážek, takže turisté mohou užívat pláže a jiné outdoorové aktivity.

Od května do listopadu se počasí mění a teploty klesají na 25–27°C. Tohle období je také mnohem vlhčí a prší více. V tomto období se obvykle setkáte se silným větrem, což však poskytuje ideální podmínky pro vodní sporty a windsurfing.

Přestože může být počasí někdy nepříjemné, turisté mohou užívat krásy Natalu, na mnoha plážích, jako je Copacabana, Ponta Negra a Pirangi. Pláže jsou známé svými bílými písečnými dunami a klidnou vodou.

Pokud plážování není vaší věcí, můžete si užít návštěvu Natalu během festivalu Carnatal, jeden z největších karnevalů v Brazílii, konaného v prosinci. Kromě toho můžete navštívit historické památky a muzea, kde se dozvíte víc o Natalu jako významném místě během Brazílského Impéria.

Ať už jste v Natalu kdykoliv, město Vám nabídne mnoho aktivit a krásných památek, které Vás, jako turisty, nezklamou. Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, rozhodně si Natal nechte ujít!


Ubytování Brazílie Natal


Natal je krásné město nacházející se v Brazílii, které je známé svou bohatou historií, nádhernými plážemi a pohostinnou atmosférou. Pokud se rozhodnete navštívit toto město, je důležité vybrat si správné ubytování, které splní vaše požadavky a zároveň vám umožní vychutnat si všechno, co město nabízí.

Natal má širokou škálu možností ubytování, které uspokojí každého návštěvníka. Pokud hledáte luxusní a komfortní ubytování, město nabízí řadu luxusních hotelů a resortů, které se nacházejí přímo u pláže. Tyto hotely mají obvykle své vlastní pláže, bazény, wellness centra a restaurace, takže se nemusíte daleko vzdalovat od svého pokoje, abyste zažili kousek ráje. Pokud jste příznivcem golfového sportu, v Natalu se nachází také několik golfových hotelů, které nabízejí ubytování přímo na hřišti.

Pro ty, kteří preferují menší a útulnější prostředí, Natal nabízí také široký výběr penzionů a rodinných hotelů. Tyto ubytovací zařízení vám umožní zažít autentickou atmosféru města a mít osobnější kontakt s místními. Penziony a rodinné hotely často nabízejí možnost stravování ve vlastním zařízení a mají bazény a zahrady, kde se můžete uvolnit a relaxovat.

Pokud cestujete s rodinou nebo skupinou přátel, můžete také zvážit pronájem soukromé vily nebo apartmánu. Tyto možnosti ubytování vám poskytnou více prostoru a soukromí a také vám umožní připravovat si vlastní jídlo a cítit se jako doma. Vily a apartmány jsou obvykle plně vybavené a mají vlastní terasy nebo balkony, kde si můžete vychutnat krásné výhledy na oceán.

Pokud vám více vyhovuje cenově dostupné ubytování, Natal má také řadu hostelu a levnějších hotelů. Tyto možnosti ubytování jsou ideální pro cestovatele s menším rozpočtem nebo ty, kteří se rozhodli strávit více peněz na další zážitky města.

Všechny tyto možnosti ubytování v Natalu mají společné jedno - krásné a pohodlné prostředí, ve kterém si můžete užít svou dovolenou. Ať už se rozhodnete zůstat v luxusním hotelu, útulném penzionu, soukromé vile nebo cenově dostupném hostelu, Natal vám nabídne nezapomenutelný pobyt plný slunce, pláže a brazilského pohostinství.


Letenka Brazílie Natal


Letenka do Brazílie - Natal

Brazilské město Natal, ležící v severovýchodní části země, je oblíbeným cílem turistů. Díky svému příjemnému podnebí, krásným plážím a netradičním atrakcím si získalo srdce mnoha cestovatelů. Pokud byste se rádi vypravili do této části Jižní Ameriky, nyní je ta správná chvíle zakoupit si letenku.

Letiště

Mezinárodní letiště Natal Aluízio Alves Airport se nachází pouhých 20 kilometrů od centra města. Na letišti jsou k dispozici bankomaty, směnárny, restaurace, obchody a autoúpěvny. Díky výhodné poloze můžete být během chvilky na pláži, ale také si můžete prohlédnout historické památky, jako např. pevnost Forte dos Reis Magos.

Doprava

Z letiště do centra města se lze dostat taxíkem, který je časově rychlým a pohodlným způsobem dopravy. Alternativou je veřejná doprava – autobusy a mikrobusy (tzv. lotações) jezdí pravidelně po celém městě. Doporučuje se však být obezřetný zejména v noci. Pokud máte rádi cyklistiku, na některých plážích můžete postavit vlastní kolo a nepomůže ani to, když narazíte na některé zlamené přední vidlice.

Klima

Natal se pyšní celoročně teplým a vlhkým klimatem. Nejteplejší měsíce jsou říjen až prosinec, kdy teploty mohou dosahovat až 30°C. Ideálním obdobím pro návštěvu města jsou období od ledna do května, kdy se teploty pohybují kolem příjemných 26-27°C a vlhkost vzduchu je nižší. Během deštivého období, tedy v období od července do září, může být plážování omezeno a turistické atrakce mohou být většinou zavřené.

Atrakce

Cestovatelé navštěvují Natal především kvůli svým krásným plážím, které se pyšní jemným pískem, křišťálově čistou vodou a skvělými možnostmi pro surfaře. Nejvíce navštěvované pláže jsou Ponta Negra, Genipabu a Pipa. O víkendech je pláž Ponta Negra velmi oblíbená a lidé si zde mohou vyzkoušet několik druhů vodních sportů, jako např. windsurfing.

Dalšími atrakcemi, které stojí za to navštívit, jsou například Aquário Natal, delfinárium a Muzeum ateliéru Newtonu Navarra. Oblíbenou možností je také výlet do Solara João de Deus, který je vzdálen jen několik kilometrů od centra města a nabízí krásné výhledy na město a oceán.

Letenka

Cena letenky závisí na sezóně a disponibilitě letů. Nejlevnější letenky do Natalu je možné najít několik měsíců před odjezdem, ale však i pár týdnů před odletem. Vysoké sezóny, kdy jsou letenky dražší, jsou okolo léta, kolem Vánoc a nového roku. Na druhé straně v nízké sezóně, která bývá od ledna do konce dubna, jsou letenky dostupnější a můžete najít výhodnější nabídky.

Věříme, že naši informace vám usnadní výběr letenky do Natalu a s radostí vám přejeme skvělý a nezapomenutelný pobyt v severovýchodní Brazílii.


Dovolená Brazílie Natal


Brazílie je dlouholetou oblíbenou destinací pro dovolenou a město Natal je jedním z nejpopulárnějších cílů v této zemi. Nachází se na východním pobřeží Brazílie a nabízí návštěvníkům nejen krásné pláže, ale i bohatou historii a kulturu.

Jedním z hlavních lákadel Natalu jsou jeho pláže. Město leží na pobřeží Atlantského oceánu a nabízí návštěvníkům nádherné písečné pláže s průzračnou modrou vodou. Nejznámější pláží je Ponta Negra, která je vyhlášená svým majestátním písečným dunou Morro do Careca. Tato hora je symbolem města a nabízí úžasné výhledy na okolní krajinu a oceán.

Dalším lákadlem Natalu je jeho historické dědictví. Nachází se zde mnoho historických památek, které ukazují bohatou minulost tohoto místa. Například pevnost Forte dos Reis Magos, která byla postavena v roce 1599 a sloužila jako obranná pevnost. Návštěvníci mohou projít tímto historickým místem a prozkoumat jeho starobylé zdi a nádvoří.

Město Natal je také známé svou bohatou a živou kulturou. Existuje mnoho tradičních festivalů a oslav, které se konají po celý rok. Například Carnival of Natal, který je brazilskou verzí slavného karnevalu v Riu de Janeiru. Během této události jsou ulice plné hudby, tance a nádherných kostýmů, které vytvářejí skvělou atmosféru oslavy.

Pro milovníky přírody a dobrodružství je Natal také skvělým místem pro aktivní odpočinek. V blízkosti města se nachází džungle a deštné pralesy, které nabízejí různé aktivity jako je pěší turistika, potápění a surfování. Mezi další populární aktivity patří projížďky na báječných plážích na koni nebo jízda na buggy po dunách.

Město Natal je také vyhlášené svou skvělou pouliční kuchyní. Návštěvníci mohou ochutnat tradiční brazilská jídla jako je feijoada (fazole s vepřovým masem) nebo acarajé (kukuřičný chléb plněný fazolemi a krevetami). Existuje také mnoho restaurací nabízejících mezinárodní kuchyni, takže každý si zde najde to, co má rád.

Dovolená v Natalu v Brazílii je jedinečným zážitkem, který nabízí kombinaci krásných pláží, bohaté historie, živé kultury a adrenalinových aktivit. Je ideální destinací pro páry, rodiny i dobrodruhy, kteří hledají nezapomenutelnou dovolenou.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky