Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Dominikánská republika Playa Fronton

Dovolená Dominikánská republika Playa Fronton


Pokud hledáte oblíbené karibské destinace, nemůžete minout Dominikánskou republiku. Tato země nabízí nádherné pláže, úchvatnou přírodu a vynikající podmínky pro vodní sporty. V této článku vám představíme jednu z nejkrásnějších pláží Dominican Republic, a to Playa Fronton.

Playa Fronton se nachází na poloostrově Samaná na severovýchodě země. Je to krásná písečná pláž, která se může pochlubit krystalicky čistou vodou a úchvatným výhledem na oceán. Tato pláž dodává pocit opuštěnosti a klidu, daleko od liduprázdna, a proto je ideálním místem pro relaxaci a užívání si přírody.

Kromě nádherného pohledu nabízí Playa Fronton také nezapomenutelnou zábavu a dobrodružství. Turisté mohou využít různé vícezónové rezorty, hrají golf, potápějí se, surfování, jízdání na koni a mnoho dalšího.

Navíc, Playa Fronton je mnohem méně přeplněný než jiné pláže v této oblasti. Pokud hledáte klidné místo k odpočinku, tato pláž je pro vás to pravé. Můžete zde relaxovat, slunit se a plavat ve vodě bez rušivých elementů.

Je zřejmé, že Playa Fronton je nezapomenutelnou destinací pro ty, kteří chtějí užít si plážovou dovolenou na Dominikánské republice. Pokud se rozhodnete navštívit tuto krásnou pláž, budete potřebovat dopravu lodí nebo turistický průvodce. Cesta může být trochu těžká, ale zážitek určitě stojí za to.

A tak si užijte svou dovolenou v Playa Fronton a nechte se unést krásou a klidem této fantastické pláže. Určitě se budete chtít vrátit znovu a znovu, abyste si opět užili toto skvělé místo.


Ubytování Dominikánská republika Playa Fronton


Dominikánská republika je jedním z oblíbených turistických cílů Karibiku díky svým nádherným plážím, teplému moři a bohaté kulturní historii. Mezi jednu z nejkrásnějších pláží v této zemi patří Playa Fronton.

Playa Fronton se nachází v národním parku Los Haitises na severovýchodě Dominikánské republiky. Tato nádherná pláž je ukryta v zátoce Samaná a je obklopena vysokými útesy a tropickou vegetací. Díky své odlehlosti a obtížné přístupnosti se jedná o ideální místo pro ty, kteří hledají klid a pohodu.

Cesta k Playa Fronton je trochu dobrodružná, protože není dostupná po souši. Nejlepší způsob, jak se tam dostat, je lodí nebo speedboatem z přístavu v Las Galeras. Trajekt trvá přibližně 30 minut a nabízí nádherný výhled na pobřeží. Jakmile dorazíte do zátoky Samaná, uvidíte úchvatné útesy a teplé, tyrkysové moře, které předznamenává krásu Playa Fronton.

Po příjezdu na pláž vás okouzlí jemný bílý písek a průzračná voda Karibského moře. Vzhledem k odlehlosti místa je zde minimum turistů a můžete si tedy užívat klid a soukromí na maximální úrovni. Pro milovníky potápění je Playa Fronton rájem, protože pod hladinou moře se skrývá bohatý podmořský život, včetně korálových útesů a tropických ryb.

Nedaleko Playa Fronton je také možné se vydat na výlet do jeskyní Los Haitises, které jsou jednou z nejznámějších atrakcí tohoto národního parku. Jeskyně nabízejí úchvatné výhledy na moře a mají bohatou historii spojenou s původními obyvateli Dominikánské republiky, Tainy.

Pokud jde o ubytování v blízkosti Playa Fronton, většina možností se nachází v Las Galeras. Toto rybářské městečko nabízí širokou škálu hotelů, resortů a apartmánů přímo u pláží. Mnoho z nich má také bazény, restaurace a další vybavení, které umožňuje hostům relaxaci a trávení času po návratu z Playa Fronton.

Celkově lze říci, že pobyt na Playa Fronton je jedinečným zážitkem. Tato nádherná pláž nabízí klid a soukromí, které je v dnešním světě stále těžší najít. Kombinace úchvatné přírody, průzračné vody a bohatého podmořského života dělá z Playa Fronton ideální místo pro dovolenou a aktivní odpočinek v Dominikánské republice.


Počasí Dominikánská republika Playa Fronton


Dominikánská republika je proslulá svými nádhernými plážemi, které lákají návštěvníky z celého světa. Jednou z nejmalebnějších a nejnádhernějších pláží na Dominikánské republice je Playa Fronton.

Playa Fronton se nachází na severozápadním pobřeží poloostrova Samaná a představuje jednu z nejdramatičtějších a nejkrásnějších pláží v celé zemi. Pláž je obklopena vysokými útesy a zelenými horami, což dává návštěvníkům pocit, že se nacházejí v nějakém Neviditelném světě.

Playa Fronton má mnoho co nabídnout. Začněme s nejjednoduššími věcmi. První, co si návštěvníci všimnou, jsou kokosové palmy, které se táhnou podél dlouhé pláže. Tyto palmy poskytují velmi potřebný stín, zejména v horkých letních dnech, a také jsou vynikající pro turisty, kteří si chtějí odpočinout v klidném a přátelském prostředí.

Playa Fronton nabízí také možnost pro návštěvníky, kteří jsou o něco více dobrodružnější. Útesy v okolí pláže jsou velké a strmé, což dělá z nich ideální místo pro skalní lezení. Kvůli svému jezernímu prostředí, Playa Fronton také nabízí mnoho vodních aktivit pro návštěvníky, jako jsou šnorchlování, potápění a plavání.

Pokud hledáte místo jen pro relaxaci, Playa Fronton má mnoho místa pro slunění a užívání si klidného prostředí. Mnoho turistů navštěvuje pláž, aby si užili klid a ticho, které nabízí.

Zatímco mnoho turistů navštěvuje Playa Fronton na den, existuje možnost si pronajmout chatu a užívat si atmosféru pláže více. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi izolovanou pláž, jsou ceny pronájmu velmi rozumné a nabízejí dokonalý pobyt pro návštěvníky, kteří chtějí být odtrženi od běžného života.

Celkově lze říci, že Playa Fronton je úžasnou pláží a skvělým místem pro odpočinek a relaxaci. Pokud hledáte místo, kde si můžete užít nádherné západy slunce, klidné prostředí a krásné scenérie, určitě byste měli přemýšlet o návštěvě této nádherné pláže.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Fronton


Dotaz: Jak se dostat na pláž Fronton?
Odpověď: Pláž Fronton je nejlépe dostupná lodí z města Las Galeras, které se nachází na východním pobřeží Dominikánské republiky.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší způsoby, jak se dostat do Las Galeras?
Odpověď: Můžete se tam dostat autem nebo autobusem z města Samaná nebo si pronajmout taxi. Existují také organizované výlety s průvodcem.

Dotaz: Je třeba trvat na průvodci na pláži Fronton?
Odpověď: Ne, není povinné mít průvodce, ale může být užitečné, pokud neznáte oblast.

Dotaz: Jaká je nejlepší doba na návštěvu pláže Fronton?
Odpověď: Nejlepší doba na návštěvu je během suchého období od listopadu do dubna, kdy jsou teploty mírné a méně pravděpodobné jsou deště.

Dotaz: Jaká je kvalita vody na pláži Fronton?
Odpověď: Voda na pláži Fronton je čistá a průzračná.

Dotaz: Existují na pláži Fronton vybavení a služby?
Odpověď: Na pláži Fronton nejsou žádné vybavené služby, takže si s sebou přineste potraviny, pití a další potřeby.

Dotaz: Je pláž Fronton vhodná pro rodiny s dětmi?
Odpověď: Pláž Fronton není ideální pro rodiny s dětmi kvůli její izolované poloze a absenci vybavených služeb.

Dotaz: Existují nějaké další pláže v okolí?
Odpověď: Ano, v okolí se nachází řada dalších krásných pláží, např. Playa Rincon, Playa Morón, Playa Colorado a další.


Letenka Dominikánská republika Playa Fronton


Dominikánská republika je známá svou krásnou přírodou, bílými plážemi a tyrkysovými vodami. Mezi mnoha přírodními poklady této země je také skrytý ráj nazvaný Playa Fronton.

Playa Fronton je jednou z nejkrásnějších pláží v Dominikánské republice. Nachází se na severu ostrova Hispaniola, v blízkosti města Samaná. Pro turisty, kteří túží po odpočinku na opuštěné pláži s nádhernou scenérií, je Playa Fronton ideální destinací.

Cesta na Playa Fronton není jednoduchá, ale určitě je to stojí za to. Neexistuje žádná silnice, která by vedla přímo k pláži, takže turisté musí buď zvolit trek po pevninském okraji, nebo se vydat na vodní cestu lodí z blízkého města Las Galeras. V každém případě je nutné se připravit na dobrodružný výlet.

Počáteční cesta po pevninském okraji trvá asi dvě hodiny a vede těžko přístupným terénem. Turisté projdou hustým lesem, překonávají útesy a brodí se řekami. Během cesty je výhled na okolní krajinu ohromující, s panoramatickými výhledy na hory a moře.

Alternativně turisté mohou cestovat lodí z blízkého přístavu. Plavba lodí trvá přibližně 30 minut a poskytuje úchvatný pohled na pobřeží.

Konečně, když turisté dorazí na Playa Fronton, budou odměněni nádherným pohledem na nedotčenou pláž. Bílý písek, který se protahuje na kilometry, spočívá podél tyrkysově modré vody Karibského moře. Palmy tvoří příjemné stínové zákoutí a chrání před horkým sluncem.

Pláž je čistá a klidná, přičemž turisté zde mohou relaxovat, plavat, opalovat se a prozkoumávat mořský život. Snorklování je oblíbenou aktivitou na Playa Fronton, protože korálový útes poblíž nabízí záznamy o exotickém podmořském životě.

Vzhledem k tomu, že pláž není komerčně rozvinutá, nenajdete zde restaurace nebo bary. Je důležité si s sebou přinést dostatek vody a občerstvení. Tímto způsobem mohou turisté strávit celý den na pláži, aniž by byli narušeni turistickou infrastrukturou.

Playa Fronton je jedinečnou destinací v Dominikánské republice, která nabízí nezapomenutelný pobyt ve středu přírody. Cesta na tuto pláž může být obtížná, ale za odměnu se nachází jedno z nejkrásnějších míst na světě. Pokud hledáte únik a uklidnění z každodenního stereotype, Playa Fronton je ideální volbou pro vás.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky