Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Dominikánská republika Playa Grande Golf Course

Ubytování Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je známá svými krásnými plážemi, teplým klimatem a úchvatnou přírodou. Jedním z nejvíce fascinujících aspektů této destinace je však také nabídka luxusních ubytovacích možností, které zde najdete.

Jedním z nejprestižnějších a exkluzivních hotelů na Dominikánské republice je Playa Grande Golf Course. Tento luxusní resort se nachází na severu ostrova, v rozlehlém areálu o velikosti přibližně 2 000 akrů. Vynikající poloha Resortu nabízí hostům nádherné výhledy na oceán i okolní zelenou krajinu.

Hlavním tahákem resortu Playa Grande Golf Course je samozřejmě slavné golfové hřiště. Tento par 72 hřiště o rozloze 290 akcí bylo navrženo legendárním golfovým architektem Robertem Trentem Jonem v roce 1995. Je považováno za jedno z nejlepších hřišť v Karibiku a zajisté pro golfisty představuje neodolatelnou výzvu. Pokud jste golfista a hledáte místo, kde si můžete užít hru na profesionální úrovni, resort Playa Grande Golf Course je pro vás ideální volbou.

Ale golf není jediná aktivita, kterou si můžete v resortu užít. Playa Grande Golf Course nabízí také luxusní ubytování ve svých elegantních vilách a apartmánech. Každý pokoj je vkusně zařízen a nabízí hostům soukromí a pohodlí. Kromě toho jsou hostům k dispozici další vybavení jako například bazén, kde se mohou osvěžit, nebo wellness centrum, kde si mohou dopřát uvolňující masáže a jiné procedury.

Dalším lákadlem tohoto resortu je jeho blízkost k nádherným plážím Dominikánské republiky. Playa Grande Golf Course se nachází v blízkosti stejnojmenné pláže, která je považována za jednu z nejkrásnějších na ostrově. Bílý písek, tyrkysově modré moře a nádherné vlny vytváří idylickou krajinu, která vás okouzlí.

Pro ty, kteří si přejí poznat okolní oblast, je v resortu Playa Grande Golf Course také možnost uskutečnit exkurze a výlety. Můžete například navštívit nedaleký národní park El Choco, kde se nachází mnoho unikátních druhů fauny a flory. Také můžete podniknout výlet na nedaleký historický ostrov La Isabela, kde Kryštof Kolumbus přistál v roce 1492.

Pokud hledáte luxusní, exkluzivní a zároveň relaxační destinaci pro svou dovolenou, nemůžete minout resort Playa Grande Golf Course na Dominikánské republice. Ubytování v tomto resortu vám poskytne nezapomenutelný zážitek, který si budete pamatovat ještě dlouho poté, co se vrátíte domů.


Nejčastější dotazy a odpovědi Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


1. Jak dlouho trvá hra na hřišti Playa Grande?

Hra na hřišti Playa Grande trvá obvykle asi 4-5 hodiny, v závislosti na počtu hráčů a rychlosti hry.

2. Jaké jsou poplatky za hru na hřišti Playa Grande?

Poplatky za hru na hřišti Playa Grande se liší v závislosti na sezóně a čase dne, ale obecně se pohybují od 200 do 300 dolarů za 18 jamek.

3. Jak zajistit rezervaci na hřiště Playa Grande?

Rezervaci na hřiště Playa Grande lze zajistit buď přes webové stránky hřiště, nebo prostřednictvím golfového klubu, který s Playa Grande Golf Course spolupracuje.

4. Je na hřišti Playa Grande možné si půjčit golfové vozíky?

Ano, na hřišti Playa Grande jsou k dispozici golfové vozíky za poplatek.

5. Je na hřišti Playa Grande povolená dress code?

Ano, na hřišti Playa Grande je povinný dress code a hráči by měli nosit polokošile s límečkem a kalhoty. Jeans a trička s nápisy nejsou povoleny.

6. Jaké jsou nejlepší místní restaurace v okolí hřiště Playa Grande?

V okolí hřiště Playa Grande se nachází několik kvalitních restaurací, včetně La Catalina, La Enoteca, La Casita de Yeya a Los Balcones. Většina z těchto restaurací servíruje tradiční dominikánská jídla a místní speciality.


Počasí Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Dominikánská republika je známá pro svůj nádherný golfový terén, z nichž nejznámější je Playa Grande Golf Course. Tento golf resort je velmi oblíbený a láká na sebe golfisty z celého světa. Jedním z důvodů, proč je Playa Grande tak oblíbený, je jistě počasí této oblasti.

Dominikánská republika se nachází v tropickém klimatickém pásu, což znamená, že zde panuje horké a vlhké klima, zvláště v letních měsících. Naštěstí Playa Grande má dobře fungující a vyspělé zavlažovací systémy, takže i v období sucha se zde zeleně drží.

Jaro a podzim jsou v Playa Grande klidnější období, pokud jde o počasí. Teploty se pohybují kolem 26 až 30 °C a vlhkost vzduchu je příjemná. V letních měsících může být teplota v Playa Grande i 35 °C nebo vyšší. V tuto dobu je vhodné trávit den na hřišti buď časně ráno nebo pozdě odpoledne, kdy slunce není tak silné. V těchto horkých měsících se také mohou vyskytnout deštivé období, ale jsou obvykle krátkodobé a stoupají vlhkost vzduchu do extrému. Tento fenomén se nazývá "Caribbean shower".

Hurikánové období bývá od července do září. V tuto dobu se mohou vyskytovat silné větry a deště kvůli hurikánům. Avšak Playa Grande leží na severním pobřeží a přestože je méně chráněna před velkými vlnami, obvykle se během hurikánové sezóny nestává ničím ohrožená. Zkrátka a dobře, pro hraní golfu na Playa Grande je nejlepší si vybrat dobu mezi říjnem a květnem, kdy jsou teploty příjemné a srážky nízké.

V Playa Grande Golf Course se můžete těšit na krásné panoramatické výhledy na oceán a hory. Trénování golfových dovedností zde je opravdovou radostí. S nádhernými okolními scenériemi, horkým počasím a profesionálně udržovaným hřištěm, Playa Grande je skvělým místem pro všechny nadšence golfu, kteří hledají nejlepší počasí pro své sportovní aktivity.


Dovolená Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course - destinační ráj pro golfisty v Dominikánské republice

Dominikánská republika je oblíbenou destinací mezi turisty, kteří touží po tropickém ráji s krásnými plážemi, modrým mořem a luxusními resorty. Nicméně, pro golfisty je toto místo ještě mnohem zajímavější díky svému nejlepšímu golfovém hřišti, Playa Grande Golf Course.

Playa Grande Golf Course se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky, v blízkosti města Rio San Juan. Toto nádherné golfové hřiště se rozkládá na ploše 370 akrů a nabízí nádherný výhled na Karibské moře z většiny jeho devatenácti jamek.

Jde o jedno z nejvíce prestižních hřišť v Karibiku, které bylo navrženo světoznámým Robertem Trent Jonesem. Hřiště je známé svými dramatickými panoramatickými pohledy a strmými útesy, které padají do hluboké modré vody Karibiku. Tato kombinace způsobuje, že hra na Playa Grande Golf Course je nezapomenutelnou zkušeností pro každého golfistu.

Každá z devatenácti jamek na Playa Grande Golf Course je jedinečná a nabízí výzvu pro jakéhokoli hráče. Údolí, hory a klidný zvuk mořských vln tvoří přirozenou kulisu, která zvýrazňuje krásu tohoto hřiště. Jednou z nejznámějších jamek je šestnáctá, která je označována jako "Přirozený amfiteátr", protože hráči mohou obdivovat nádherný výhled na modré moře z vrcholu kopce.

Playa Grande Golf Course nabízí skvělé služby pro své návštěvníky. Hřiště má moderní klubovnu s restaurací, kde si mohou golfisté odpočinout a vychutnat si tradiční dominikánskou kuchyni po hře. Kromě toho je zde také škola golfu pro ty, kteří se chtějí naučit hrát nebo zlepšit své dovednosti.

Pro návštěvníky, kteří se nezajímají o golf, je zde také mnoho aktivit v okolí, které si mohou vychutnat. Dominikánská republika je známá svými nádhernými plážemi, kde si můžete dopřát opalování na slunci nebo provozovat vodní sporty jako je potápění, surfing nebo rybaření.

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na Dominikánské republice, nezapomeňte navštívit Playa Grande Golf Course. Toto golfové hřiště poskytuje jedinečnou kombinaci krásy přírody a špičkového golfování. Ať už jste začátečníkem nebo zkušeným golfistou, tato destinace vám nabídne nezapomenutelný zážitek.


Letenka Dominikánská republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course je prestižní golfový resort nacházející se v souostroví Karibiku v Dominikánské republice. Tento luxusní resort se rozprostírá na více než 2 000 akrů břehu oceánu a je považován za jedno z nejkrásnějších golfových hřišť na světě.

Historie

Playa Grande Golf Course byl navržen světoznámým španělským architektem Robertem Trentem Jonesem. Jones se do Dominikánské republiky poprvé dostal v roce 1970, kdy přizpůsoboval tamní klima a terén pro stavbu golfových hřišť.

Design hřiště

Playa Grande Golf Course je architektonickým skvostem s nádherným výhledem na oceán a impozantními pobřežními skalami. Jones využil jedinečných vlastností terénu, aby vytvořil jedno z nejnáročnějších golfových hřišť, které je zároveň i jedním z nejkrásnějších.

Hřiště je umístěno v národním parku s rozlohou přes 7 000 hektarů, který si udržuje původní přírodní krásy. Tento park je domovem více než 100 druhů ptáků, zvířat a rostlin, které se vyskytují v této části světa.

Hřiště je složeno z celkem 18 jamek a je postaveno z čistě bílého písku, který se pro něj dovážel z okolních pláží. Každá jeho část je navržena tak, aby byla maximálně v souladu s přírodním prostředím a současně nabídla velmi náročnou hru.

Rozměry hřiště jsou následující:

- Par: 72

- Délka: 7 090 yardů

- Skóra: 74,5

- Stream: 146

Golfové zařízení

Kromě nádherného hřiště nabízí Playa Grande Golf Course také mnoho dalších atrakcí. K dispozici jsou moderní a komfortní golf cluby a prodejna s golfovými potřebami, kde jsou k dispozici profesionální trenéři a instruktoři.

V areálu se nachází luxusní hotel, restaurace a bar, které nabízejí nejlepší gastronomické zážitky. Součástí resortu je také několik bazénů, vířivky a wellness centrum.

Jak se tam dostat

Cestovat do Dominikánské republiky je velmi snadné z velkých měst po celém světě. Nejlepším způsobem, jak se dostat do Playa Grande Golf Course, je letecky.

Letecké společnosti nabízejí denně lety do hlavního města Dominikánské republiky, Santo Domingo. Cesta na golfový resort trvá přibližně 2 hodiny a 30 minut.

Závěr

Playa Grande Golf Course je neodolatelnou golfovou destinací pro golfisty, kteří hledají kombinaci nádherného prostředí a náročné hry. Pokud máte rádi golf a chtěli byste strávit dovolenou v překrásné přírodě, navštivte Playa Grande Golf Course v Dominikánské republice!


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky