Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Egypt Hurghada Sakkala

Dovolená Egypt Hurghada Sakkala


Hurghada Sakkala: Exotická dovolená v Egyptě

Egypt je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na světě a její oblíbenost zvyšuje především město Hurghada. Toto pobřežní letovisko nabízí turistům vše, co si přejí pro jejich plážovou dovolenou. Jednou z nejžádanějších částí Hurghady je Sakkala, která je oblíbená pro svou malebnou přírodu a nádherné pláže.

Hurghada leží na pobřeží Rudého moře a je vzdálena přibližně 550 kilometrů od Káhiry. Toto místo je známé svými bílými písečnými plážemi a úžasným podmořským světem, kterým je Rudé moře. Hurghada Sakkala je jedním z hlavních turistických centrá tohoto města a je velmi oblíbená mezi turisty, kteří sem přijíždějí za rekreací a relaxací.

Sakkala je živý a pulzující centrum Hurghady, kde se nachází mnoho hotelů, restaurací, obchodů a zábavních center. Všechny tyto turisticky orientované podniky jsou soustředěné kolem hlavní promenády, která je prochází až k samotnému pobřeží. Turisté si vychutnávají atmosféru a mohou se procházet po promenádě, kde je centrum dění a nabízí mnoho možností, jak si odpočinout.

Jedním z největších lákadel Hurghady Sakkala jsou samozřejmě pláže, které se táhnou podél celého pobřeží. Pláže jsou známé svou bílou písčitou krajinou a tyrkysovou průzračnou vodou Rudého moře. Turisté mohou využívat širokou nabídku vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování, surfování a kajakářství. Tato možnost je ideální pro ty, kteří se chtějí ponořit do nádherného podmořského světa, který Hurghada nabízí.

Turisté mohou také využít různé výlety a exkurze v rámci Hurghady. Kromě prozkoumávání podmořského světa mohou navštívit také historické památky, jako je téměř 4000 let stará chrámová komplex Karnak nebo úžasné pyramidy v Gíze. V Hurghadě je také mnoho možností pro noční život, kde mohou turisté zatancovat a pobavit se v různých klubech a diskotékách.

Sakkala je také dobrým výchozím bodem pro výlety do dalších oblíbených oblastí Hurghady, jako je El Gouna nebo Giftun Island. El Gouna je přepychové letovisko, které je známé svými golfovými hřišti, luxusními hotely a krásnými plážemi. Giftun Island je chráněný přírodní park, který se nachází přímo v Rudém moři. Je to ideální místo pro milovníky přírody, kteří chtějí vidět nádhernou flóru a faunu.

Hurghada Sakkala je skutečně exotickým rájem pro dovolenou. Toto město nabízí vše, co si cestovatelé přejí pro svůj relaxační a aktivní odpočinek. Pláže poskytují dokonalou atmosféru pro opalování a koupání, zatímco podmořský svět Rudého moře je ideální pro dobrodružné duše. Sakkala je také skvělé výchozí místo pro objevování ostatních oblastí Hurghady. Pokud plánujete cestovat do Egypta, pak byste neměli vynechat návštěvu tohoto krásného a fascinujícího města.


Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Hurghada Sakkala


Nejčastěji kladené dotazy a odpovědi týkající se Hurghady Sakkala v Egyptě:

1) Jaké jsou nejlepší způsoby, jak se dostat do Hurghady Sakkala?
Hurghada Sakkala je snadno dostupná letecky. Můžete se sem dostat přímo letecky do letiště Hurghada, které je asi 10 km od Sakkaly. Další možností je cesta autobusem nebo trajektem z jiných egyptských destinací.

2) Které jsou nejlepší pláže v Hurghadě Sakkala?
Hurghada Sakkala má několik nádherných pláží, včetně Abu Tig, Old Vic, El Mamsha a El Dahar. Na těchto plážích najdete vše, co potřebujete pro dokonalý den na slunci a ve vodě, včetně lehátka, slunečníků a vodních sportů.

3) Co mohu v Hurghadě Sakkala dělat, kromě opalování na pláži?
Hurghada Sakkala nabízí mnoho aktivit a atrakcí. Můžete si užívat potápění a šnorchlování v křišťálově čisté vodě Rudého moře, navštívit egyptské ostrovy Giftun a Mahmya, jet na vodní skútrech, provádět rybolov a navštívit místní trhy a obchody v centru města. Můžete také podniknout výlet do nedalekých destinací jako je Káhira, Luxor nebo národní park Ras Muhammad.

4) Kde se ubytovat v Hurghadě Sakkala?
Hurghada Sakkala nabízí širokou škálu ubytovacích možností, od luxusních hotelů až po levnější apartmány. Nejznámější hotely v této oblasti zahrnují Hurghada Marriott Beach Resort, Hilton Hurghada Long Beach Resort a Arabella Azur Resort.

5) Jaké jsou nejlepší restaurace v Hurghadě Sakkala?
Hurghada Sakkala má širokou škálu restaurací nabízejících kuchyně z celého světa. Mezi nejoblíbenější restaurace patří Zeytoun Restaurant, Starfish Restaurant, Alina Restaurant a El Mina Restaurant.

6) Kde mohu v Hurghadě Sakkala nakoupit?
Hurghada Sakkala má několik obchodních center a tržišť, kde můžete nakoupit suvenýry, šperky, lokální umění a další výrobky. Oblíbenými místy pro nakupování jsou Senzo Mall, Dahar Souk a El Mamsha.

Doufám, že vám tyto informace pomohou plánovat vaši cestu do Hurghady Sakkala v Egyptě!


Letenka Egypt Hurghada Sakkala


Egypt Hurghada Sakkala: Rajská destinace pro milovníky slunce a moře

Hurghada Sakkala se nachází v egyptském říši, kde slunce září celoročně a hráčské vody Rudého moře lákají návštěvníky z celého světa. Tato malebná destinace nabízí nádherné pláže, bohatý podmořský svět a kulturu, která se datuje až do dávných časů faraónů. Pokud hledáte dokonalou dovolenou na slunci, Egypt Hurghada Sakkala je pro vás to pravé místo.

Není divu, že Hurghada Sakkala je v posledních letech populárním cílem pro turisty z celého světa. Klima zde patří k těm nejteplejším na světě, s průměrnými teplotami kolem 30 stupňů Celsia každý den. Díky tomu je to ideální destinace pro milovníky sluníčka, kteří chtějí odpočívat na pláži a užívat si teplého moře.

Pláže v Hurghadě Sakkale jsou nádherné, s jemným bílým pískem a tyrkysově modrou vodou. Tento kousek ráje nabízí také skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování. Podmořský svět se tu rozprostírá s bohatým korálovým útesem, který je domovem široké škály mořských živočichů. Nechte se unést dobrodružstvím pod hladinou a objevujte krásy, které skrývá Rudé moře.

Pokud máte rádi více akční dovolenou, Sakkala nabízí také širokou škálu vodních sportů. Můžete si vyzkoušet například windsurfing, kitesurfing nebo jachting. Pro ty, kteří preferují pevnou půdu pod nohama, je tu možnost pronájmu vodního skútru a projížďky kolem pobřeží.

Hurghada Sakkala se také pyšní fascinující historií a kulturou. Můžete navštívit například zakopaný chrám Ramesseum, který je jedním z největších chrámů v Egyptě. Příležitostně se zde pořádají i noční představení, kde se můžete seznámit s egyptským folklórem a tančíkem.

Dalším unikátním místem je Agua Park v Hurghadě, kde si mohou návštěvníci užívat adrenalinové zážitky na tobogánech a skluzavkách. Je to skvělá zábava pro celou rodinu a v horkých letních dnech je to skvělý způsob, jak se osvěžit.

Cesta do Hurghady Sakkaly je velmi snadná, díky přímým letům z mnoha evropských destinací. Před cestou si nezapomeňte zkontrolovat platnost vašeho pasu a získat vízum, které je třeba před vstupem do země.

Pokud hledáte dokonalý únik od každodenního stresu a chcete zažít nezapomenutelnou dovolenou na slunci, Hurghada Sakkala je pro vás to pravé místo. Skvělé pláže, podmořský svět plný barevných ryb a fascinující historie čekají na vás. Nechte se zlákat exotickou atmosférou Egypta a objevte krásy Hurghady Sakkaly.


Počasí Egypt Hurghada Sakkala


Hurghada Sakkala je oblíbenou turistickou destinací v Egyptě, která se nachází na východním pobřeží Rudého moře. Jeho jedinečné klima a slunečné počasí přitahují každý rok tisíce turistů z celého světa.

Hurghada Sakkala je známá především svými teplými teplotami po celý rok. Průměrná teplota vzduchu v létě se pohybuje kolem 35 °C a může dosáhnout až 40 °C. V zimě se teploty pohybují kolem 20-25 °C, což je pro turisty příjemné a umožňuje jim relaxovat na pláži až do pozdního podzimu. Protože Hurghada Sakkala leží přímo u Rudého moře, teplota vody je také velmi příjemná - kolem 25-30 °C po celý rok, což je ideální pro vodní aktivity, jako je potápění nebo šnorchlování.

Hurghada Sakkala je obklopena pouští, což znamená, že srážky jsou zde velmi omezené. Prakticky neprší, déšť je vzácný, a tak se můžete těšit na slunečné dny a jasné nebe téměř každý den. Většinou fouká jemný vánek z Rudého moře, což zpříjemňuje vysoké teploty a snižuje pocit horka.

Pokud plánujete navštívit Hurghadu Sakkalu, je nejlepší se připravit na horké počasí a vzít si s sebou lehké a vzdušné oblečení. Nezapomeňte také na sluneční brýle, opalovací krém a klobouk, abyste se chránili před slunečním zářením. Vzhledem k tomu, že v Hurghadě Sakkale prakticky neprší, je také důležité udržovat si dobrou hydrataci a pít dostatek vody.

Hurghada Sakkala je skvělým místem nejen pro dovolenou, ale také pro relaxaci, vodní aktivity a objevování podmořského života. Nezáleží na ročním období, vždy můžete očekávat příjemné počasí a slunečné dny. To je důvod, proč se Hurghada Sakkala stala tak populární mezi turisty z celého světa.

V neposlední řadě, Hurghada Sakkala je také známá svými nádhernými západy slunce, které můžete pozorovat přímo z pláže. Tyto okouzlující okamžiky vás uchvátí a přinese vám pocit klidu a harmonie.

Pokud hledáte slunečné a teplé počasí během vaší dovolené, Hurghada Sakkala je pro vás to pravé místo. Užijte si slunce, teplé teploty a krásu Rudého moře v této exotické destinaci.


Ubytování Egypt Hurghada Sakkala


Egyptské město Hurghada je jednou z nejpopulárnějších destinací pro turisty z celého světa, díky svému nádhernému pobřeží a jedinečnému podmořskému světu. V samotné části Hurghady nazvané Sakkala najdeme mnoho kvalitních ubytovacích možností, které uspokojí i ty náročnější cestovatele.

V Hurghadě se nachází mnoho hotelů, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry, ale i solitéry. Mezi nejvyhledávanější hotely patří například:

1. Hilton Hurghada Plaza
Hotel Hilton Hurghada Plaza nabízí skvělé ubytování s výhledem na Rudé moře. Hotel se nachází v samotném centru Hurghady, v blízkosti nákupních center a mnoha restaurací. Nabízí prostorné pokoje, vynikající servis a příjemnou atmosféru. V areálu hotelu se nachází bazén, fitness centrum, sauna, masáže a různé sportovní aktivity.

2. Steigenberger Aqua Magic Red Sea
Steigenberger Aqua Magic Red Sea je luxusní hotel s pestrým aquaparkem, který je ideální pro rodiny s dětmi. Hotel leží přímo u pláže a nabízí skvělé služby a vybavení, jako jsou například wellness centrum, tenisové kurty, fitness centrum nebo dětský klub.

3. Jaz Casa Del Mar Resort
Jaz Casa Del Mar Resort je čistý, moderní a elegantní hotel, který se nachází v blízkosti centra Sakkaly. Vybavený je nádhernými bazény, jacuzzi a bary s kvalitními nápoji. Pokoje jsou prostorné a nabízejí balkony s impozantními výhledy. K dispozici je také wellness centrum a sportovní hřiště.

4. Sunrise Grand Select Ocean View Resort
Sunrise Grand Select Ocean View Resort se nachází vedle jedné z nejpřitažlivějších pláží Sakkaly. Hotel se pyšní luxusními apartmány s krásným výhledem na moře, dále nabízí útulné kavárny, špičkové restaurace a bary s exotickými koktejly. Vyžití nechybí ani malým dětem, pro které jsou k dispozici zábavné aktivity a dětské koutky.

5. Movenpick Resort & Spa El Gouna
Kousek od Hurghady je umístěn Movenpick Resort & Spa El Gouna. Hotel nabízí jedinečné zážitky ze svého prostředí, jako jsou procházky po laguně, pobyt na plážích a historické prohlídky okolí. Vybaven je dětskými hřišti, tenisovými kurty, bazény, wellness centrem a samozřejmě kvalitním servisem.

Hurghada Sakkala je rozmanitým místem, kde si každý najde to své. Ubytování může být cenově dostupné, ale také luxusní, v každém případě však nabídne perfektní výchozí pozici k prozkoumání okolí, kde se můžete potápět, jezdit na vodních skútrech, projíždět si po poušti a mnoho dalšího.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky