Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Egypt Marsa Alam Port Ghalib

Nejčastější dotazy a odpovědi Egypt Marsa Alam Port Ghalib


1. Jakým způsobem se dostanu z letiště Marsa Alam do Port Ghalibu?
Odpověď: Z letiště v Marsa Alam je možné se dostat do Port Ghalibu taxi službou, transferem pořádaným hotelem nebo pronájmem vozu.

2. Jaké jsou nejbližší pláže v Port Ghalibu?
Odpověď: Nejbližší pláže v Port Ghalibu jsou Marsa Mubarak Beach, Marsa Shoona Beach a Marsa Egla Beach.

3. Kde mohu najít ubytování v Port Ghalibu?
Odpověď: V Port Ghalibu jsou k dispozici různé hotely, resorty a apartmány, které lze rezervovat buď přes internet, nebo přímo na místě.

4. Jaké aktivity a atrakce jsou v Port Ghalibu?
Odpověď: V Port Ghalibu můžete vyzkoušet potápění, šnorchlování, plachtění, rybaření, golfování, wellness a relaxaci v lázních, nákupy v přístavním městečku a mnoho dalších aktivit.

5. Jaké jsou nejlepší restaurace v Port Ghalibu?
Odpověď: Mezi nejlepší restaurace v Port Ghalibu patří Port Ghalib Marina, Port Ghalib Fish Market, Marsa Mubarak Restaurant a Marsa Shoona Restaurant, kde si můžete vychutnat tradiční egyptskou kuchyni, mořské plody a mnoho dalších pokrmů.

6. Existují možnosti pro výlety a výlety z Port Ghalibu?
Odpověď: Ano, z Port Ghalibu je možné podniknout výlety do míst jako jsou Káhira a pyramidy, Luxor a Údolí králů, Safaga a mnoho dalších historických a kulturních destinací.

7. Jaké jsou průměrné teploty v Port Ghalibu?
Odpověď: Průměrné teploty v Port Ghalibu se pohybují od 20°C v zimě až po 37°C v létě. Nejlepší období k návštěvě je mezi říjnem a dubnem, kdy jsou teploty příjemné a sluneční.

8. Jaký je časový posun v Port Ghalibu ve srovnání s Českem?
Odpověď: V Port Ghalibu je časový posun o 1 hodinu před Českem během letního času a o 2 hodiny před Českem během zimního času.

9. Existuje v Port Ghalibu možnost vodních sportů?
Odpověď: Ano, v Port Ghalibu je možné se věnovat potápění, šnorchlování, plachtění, windsurfingu, kitesurfingu, vodnímu lyžování a dalším vodním sportům.

10. Jaké jsou dopravní možnosti v Port Ghalibu?
Odpověď: V Port Ghalibu je k dispozici veřejná doprava ve formě autobusů a taxi. Také je možné si pronajmout auto pro vlastní pohodlnou dopravu.


Počasí Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Egypt je známý svými slunečnými podnebími a nádhernými scenériemi, včetně Jaderského moře. Marsa Alam a Port Ghalib se nacházejí na jižním pobřeží Egypta a jsou populárními turistickými destinacemi pro lidi hledající slunečné počasí a krásné pláže.

V Marsa Alamu a Port Ghalib jsou teploty během celého roku velmi teplé. Během letních měsíců, které zahrnují červenec, srpen a září, jsou teploty průměrně kolem 30-33 °C. V zimě, která trvá od listopadu do února, se teploty výrazně nezmění a zůstávají kolem 24-26 °C.

Díky místnímu podnebí jsou Marsa Alam a Port Ghalib ideálními místy pro potápění a další vodní aktivity. Voda v Jaderském moři je průzračná a teplá, což umožňuje snadné pozorování mnoha druhů ryb a korálů. Turisté se často potápějí v místech jako Dolphin House, Elphinstone nebo Abu Dabbab, kde mohou vidět žraloky, delfíny, karety a mnoho dalších mořských bytostí.

V Marsa Alamu a Port Ghalib však může být občas velmi silný vítr. Oblast má velký potenciál pro sporty jako windsurfing, kiteboarding nebo jachting, díky průměrné rychlosti větru kolem 20 uzlů, což umožňuje těmto sportům plně využívat své potenciály.

Celkově lze říci, že Marsa Alam a Port Ghalib mají velmi příjemné a slunečné počasí, které je ideální pro potápění, vodní sporty a relaxaci na pláži. Turisty naléhavě vyzýváme, aby se před odjezdem informovali o místních klimatických podmínkách a aby si s sebou vzali potřebné ochranné faktory a košile s dlouhým rukávem, abychom zabránili přepálení kůže.


Letenka Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Egypt je bezesporu jednou z nejkrásnějších a nejatraktivnějších turistických destinací. Nabízí návštěvníkům nádherné pláže, úchvatné historické památky a neopakovatelnou atmosféru. Pokud hledáte ideální místo pro dovolenou, pak byste měli zvážit letenku do Marsa Alamu, konkrétně do letoviska Port Ghalib.

Marsa Alam leží na východním pobřeží Rudého moře a je známý především svými krásnými korálovými útesy a nádhernou podmořskou faunou a florou. Pokud se zajímáte o potápění nebo šnorchlování, pak jste na správném místě. Vody Rudého moře jsou křišťálově čisté a plné života jako zasněžená pole. Můžete se potápět a spatřit pestrou škálu ryb, korálů a dalších mořských tvorů.

Port Ghalib je moderní letovisko, které nabízí svým návštěvníkům luxusní ubytování, širokou škálu restaurací a obchodů a mnoho dalšího. Letovisko je navrženo tak, aby splnilo očekávání i těch nejnáročnějších turistů. Můžete si dovolit relax na pláži, projít se po přístavu, navštívit místní trhy a ochutnat místní speciality.

Jedním z hlavních lákadel Port Ghalibu je jeho luxusní marina. Zde můžete najmout loď a vydat se na rybolov nebo si objednat exkurzi ke delfínům, které v těchto vodách žijí hojně. Je to jedinečná příležitost spatřit tyto nádherné tvory zblízka a zažít nezapomenutelný zážitek.

Pokud se zajímáte o historii a kulturu, můžete navštívit nedaleký chrám v Luxoru nebo starobylé památky v Karnaku. Pokud vás zajímá historie faraonů a jejich pyramidy, můžete si naplánovat exkurzi do Káhiry, kde se nachází pyramidy u Gízy a známý egyptský muzeum.

Letenky do Marsa Alamu jsou relativně dostupné a mnoho leteckých společností nabízí přímé spojení z různých destinací po celém světě. Je to ideální destinace pro dovolenou u moře, ale také prozkoumání bohaté historie a kultury Egypta.

Pokud hledáte dovolenou plnou dobrodružství, relaxace a objevování nových kultur, pak je letenka do Egypta, konkrétně do Marsa Alamu, přesně to pravé. Nechte se unést krásami podmořského světa, poznávejte historické památky a užívejte si luxusu nabízeného v letovisku Port Ghalib. Vaše dovolená v Egyptě bude nezapomenutelná.


Dovolená Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Egyptské letovisko Marsa Alam se nachází na východě země při Rudém moři a je oblíbené mezi turisty z celého světa. Jeho střediskem je půvabný přístav Port Ghalib, který nabízí širokou škálu aktivit a zážitků jak pro dovolenou za sluncem, tak pro milovníky vodních sportů.

Marsa Alam se může pyšnit nádhernými plážemi s bílým pískem a teplým azurovým mořem. Toto místo je rovněž základnou pro potápěčské výlety, protože Rudé moře je známé svým podmořským životem a úchvatnými korálovými útesy. V této oblasti můžete objevovat úchvatné podmořské podívané plné korálů, barevných ryb a dokonce i žraloků. Marsa Alam je rovněž oblíbenou destinací pro milovníky kiteboardingu a windsurfingu díky svému silnému větru a klidným vodám.

Port Ghalib je nejatraktivnější turistickou částí Marsa Alam. Tento moderní přístav nabízí širokou škálu luxusních hotelů, rekreací, nákupních center a restaurací. Můžete si užít příjemných chvil strávených procházkou po nábřeží, kde se prodávají tradiční egyptské výrobky, drahokamy a suvenýry. Pokud jste příznivcem golfu, tak si můžete vychutnat hru na jednom z nejlépe vybavených golfových hřišť, které nabízí panoramatický výhled na Rudé moře.

V okolí Marsa Alam se nachází také mnoho zajímavých lokalit, které stojí za návštěvu. Můžete si prohlédnout chrám Sobek a Haroeris v Kom Ombo, starověké město Edfu s jeho monumentálním chrámem boha Hora, nebo si prohlédnout úžasnou skalní kapli v městě El Quseir. Další skvosty Egypta, jako je Luxor nebo Hurghada, jsou také v dosahu a můžete je navštívit na jednodenní výlet.

Egyptské letovisko Marsa Alam a přístav Port Ghalib jsou skvělými volbami pro každého, kdo hledá dovolenou plnou slunce, relaxace a dobrodružství. Budete zde mít možnost objevovat bohatou podmořskou faunu, poznávat egyptskou kulturu a vydat se na cestu po fascinujících historických památkách. Pokud hledáte exotickou dovolenou, je Marsa Alam to pravé místo pro vás.


Ubytování Egypt Marsa Alam Port Ghalib


Egyptské město Marsa Alam se nachází na pobřeží Rudého moře a nabízí překrásné pláže s křišťálově čistou vodou a korálové útesy, což jej dělá oblíbeným turistickým cílem.

Mezi nejoblíbenější ubytování patří letoviska v Port Ghalib. Toto letovisko leží na jihozápadě Marsa Alamu a nabízí luxusní apartmány a hotely, které jsou inspirací mnoha architektonickými stylemi. Tyto styly jsou snoubeny s moderními prvky, takže Port Ghalib nabízí komfortní a moderní ubytování.

K dispozici jsou různé druhy ubytování včetně prostorných apartmánů, rodinných pokojů a elegantních hotelových apartmánů pro ty, kteří hledají extra luxus a soukromí. Někteří mají výhled na přístav a na jihovýchod na Rudé moře.

V Port Ghalib najdete také několik restaurací a kaváren, které nabízejí různé druhy jídla a nápojů. Restaurace jsou otevřeny po celý den a nabízejí skvělé pokrmy inspirované místními specialitami a světovou kuchyní.

Pro ty, kteří potřebují zábavu, jsou v Port Ghalib k dispozici různé rozmanité aktivity včetně zážitkových sportů, jízdy na koni, šnorchlování a potápění do Rudého moře. Existuje také mnoho kulturních aktivit, jako jsou exkurze do místních oblastí a památek.

Pokud se rozhodnete navštívit Marsa Alam a chtěli byste se ubytovat v Port Ghalib, můžete si být jistí, že Vás zde nečekají jen hezké a komfortní ubytování, ale také zážitek z místní kultury a nádherného Rudého moře.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky