Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Gambie Fajara Golf Course

Dovolená Gambie Fajara Golf Course


Pokud jste zarytým golfistou a zároveň milujete exotiku a dobrodružství, mohla by pro vás být zajímavou volbou dovolená na Gambii v okolí hlavního města Banjul. A to zejména díky Fajara Golf Course, jedinému golfovém hřišti v celé zemi, ležícímu pouhých 20 minut jízdy od letiště.

Fajara Golf Course se rozkládá na ploše necelých 60 hektarů uprostřed tropických lesů a mangrovových bažin a skládá se z 18 jamek, z nichž některé nabízejí nádherné výhledy na pobřeží Atlantského oceánu. Hřiště prošlo nedávno rozsáhlou rekonstrukcí a dnes se může pochlubit moderními fairwayi, novými nástrahami a hladkými greenty, které vzorně odpovídají mezinárodním standardům.

Nicméně golf na Gambii není jen o samotném hraní. Vzhledem k tomu, že země není zdaleka tak masovou turistickou destinací, jako jsou například Kanárské ostrovy nebo Tunisko, máte zde možnost poznat místní zvyky, kulturu a způsob života a okusit exotická jídla a nápoje. Fajara Golf Course je také součástí místní rezidenční oblasti, kde můžete navštívit restaurace, kavárny a obchody s místními suvenýry.

K dispozici jsou také různé možnosti ubytování – od luxusních hotelů a resortů až po menší penziony a apartmány. Některé z nich se nacházejí přímo v blízkosti hřiště, takže si můžete vychutnat ranní golf a potom se jen tak procházet okolím a objevovat krásy Gambie.

Za zmínku stojí, že Gambie je také ideálním místem pro pozorování divoké přírody a zvířat. V bezprostřední blízkosti Fajara Golf Course se nachází například ptákářská rezervace Tanji, kde můžete zahlédnout řadu ohrožených druhů ptáků a získat tak nezapomenutelný zážitek.

Pokud tedy hledáte dovolenou kombinující golf, exotiku a dobrodružství, nepřehlížejte možnost navštívit Gambii a zahrát si na Fajara Golf Course. Tato země sice není na seznamu nejoblíbenějších turistických destinací, ale právě proto vám může nabídnout zážitky a zážitky, které nikdy nezapomenete.


Nejčastější dotazy a odpovědi Gambie Fajara Golf Course


1. Jak dlouho trvá hrát na Fajara Golf Course?
Obvykle trvá hrát celé kolo golfu na Fajara Golf Course asi 4 až 5 hodin, v závislosti na rychlosti hry a počtu hráčů.

2. Jaké jsou otevírací hodiny Fajara Golf Course?
Fajara Golf Course je otevřen od brzkého rána do pozdního odpoledne. Otevírací doba se může mírně lišit v závislosti na ročním období a počasí.

3. Potřebuji si předem zarezervovat golfový čas na Fajara Golf Course?
Ano, je doporučeno si předem zarezervovat golfový čas, zejména během víkendů a ve špičkové golfové sezóně. To zajistí, že bude pro vás dostupné golfové hřiště.

4. Jaké jsou golfové poplatky na Fajara Golf Course?
Ceny golfového hraní se mohou lišit v závislosti na ročním období a typu hráče (člen klubu nebo host). Doporučuje se kontaktovat Fajara Golf Course přímo pro aktuální golfové poplatky.

5. Je na Fajara Golf Course k dispozici golfový tréninkový prostor?
Ano, na Fajara Golf Course je k dispozici golfový tréninkový prostor s odpalištěm a cvičnými jamkami. Můžete si zde trénovat své golfové dovednosti před hrou.

6. Nabízí Fajara Golf Course golfová vozítka k zapůjčení?
Ano, Fajara Golf Course nabízí golfová vozítka k zapůjčení. Je možné si je rezervovat předem nebo požádat přímo na místě.

7. Co bych měl vzít s sebou na hru na Fajara Golf Course?
Budete potřebovat golfovou výbavu, včetně golfových holí, míčků a jiných příslušenství, které potřebujete k hraní. Doporučuje se také vzít si dostatek vody, opalovací krém a vhodné oblečení a obuv.

8. Je na Fajara Golf Course povolená golfová sáňkování?
Ano, golfová sáňkování je povolená na Fajara Golf Course. Sáňky mohou být k zapůjčení na místě, nebo si je můžete přinést vlastní.

9. Nabízí Fajara Golf Course golfové lekce?
Ano, Fajara Golf Course nabízí golfové lekce pro hráče všech úrovní. Můžete si objednat soukromé hodiny s profesionálním učitelem golfe nebo se zúčastnit skupinových lekcí.

10. Může se na Fajara Golf Course konat golfový turnaj?
Ano, Fajara Golf Course může hostit golfové turnaje a soutěže. Měli byste kontaktovat Fajara Golf Course přímo pro další informace a rezervaci.


Letenka Gambie Fajara Golf Course


Pokud hledáte exotické dobrodružství a unikátní zážitek, Gambie a její nespoutaná příroda vám jistě nezklamou. Spousta turistů se rozhoduje pro Gambii kvůli krásným plážím a úžasným bělostným pískům, ale nezapomeňte, Gambie ukrývá mnohem více než jen pláže. Jednou z nejznámějších atrakcí tohoto malého státu na západním pobřeží Afriky, kromě safari, je také Fajara Golf Course.

Fajara Golf Course byl otevřen v roce 1976 a od té doby se stal jedním z nejpopulárnějších sportovních zařízení v Gambii. Během let si zachoval svou kvalitu a poskytuje hráčům pohodlné a uklidňující prostředí, které je pečlivě udržováno.

Fajara Golf Course leží v okrajové části hlavního města Banjul a rozkládá se na 67 hektarech travnatých ploch v malebném prostředí. Design celé dráhy je velmi atraktivní a nabízí hráčům nádherné pohledy na okolní krajinu, když procházejí holubími doupáty, palmovými alejemi a zaměřují své hry k řece Gambii, která protéká skrze toto zelené prostředí.

Fajara Golf Course je otevřen pro veřejnost a lze se zde zaregistrovat jako člen. Kromě toho si můžete pronajmout veškeré potřebné vybavení pro hru, zejména pokud jste nováček nebo se rozhodnete hru vyzkoušet poprvé.

Fajara Golf Course nabízí nejen golf pro návštěvníky, ale také golfovou akademii, kde mohou nadšenci golfu zlepšovat svou hru pod vedením odborníků. Navíc se zde pořádají turnaje, které mohou zpříjemnit návštěvu Gambie pro golfisty.

Pokud plánujete návštěvu Gambie, nenechte si ujít tento nezapomenutelný zážitek v prostředí Fajara Golf Course, který vás okouzlí nejen famózními výhledy, ale také příjemnou atmosférou a profesionální přístup k vám jako návštěvníkovi. Pokud si chcete pamatovat na vaše dobrodružství na této krásné golfové dráze, nezapomeňte si vzít několik krásných fotografií. Vaše návštěva Fajara Golf Course v Gambii se stane nezapomenutelným zážitkem, který si budete pamatovat na celý život.


Ubytování Gambie Fajara Golf Course


V Gambii se nachází skvělé místo k ubytování – Fajara Golf Course. Tato destinace je lákadlem pro milovníky golfových hřišť, ale také pro ty, kteří si chtějí užít pobyt v luxusním prostředí s nádherným výhledem a špičkovými službami.

Fajara Golf Course se nachází ve městě Fajara, jen pár kilometrů jižně od hlavního města Gambie, Banjulu. Toto 18jamkové hřiště je považováno za jedno z nejlepších v regionu a odráží bohatou golfovou tradici Gambie.

Celé okolí Fajara Golf Course je krásně upravené a nabízí bezprostřední vstup na pláž, která je proslavená svou krásnou písečnou krajinou a azurovou vodou. Na této pláži si tak můžete zahrát golfové zápasy a současně si užít chvíle relaxace pod palmy.

Hotel, který je součástí golfového hřiště, nabízí širokou škálu ubytování, od standardních pokojů po luxusní apartmány. Všechny pokoje jsou zařízeny vkusným stylem s moderními prvky a mají vlastní koupelny a balkony s výhledem na golfové hřiště nebo oceán.

Všichni hosté mají přístup k vybavení a službám golfového klubu, včetně restaurace, kde se podávají vybrané místní a mezinárodní pokrmy. Pro ty, kteří by chtěli trávit více času na hřišti, je k dispozici také bar, kde se dají objednat osvěžující nápoje po náročném dni na golfovém hřišti.

Samotné hřiště nabízí výzvy jak pro začátečníky, tak pro zkušené hráče. Jeden z vrcholů Fajara Golf Course je jeho unikátní design, který využívá přirozené prvky Gambie. Nedaleko hřiště se nachází místní přístav, odkud si můžete pronajmout loď a vyplout na rybolov nebo výlet po pobřeží.

Pokud si chcete odpočinout od golfového hřiště, doporučuji navštívit některé z místních atrakcí, jako je například trh v Banjulu, Městské muzeum Gambie nebo Jammeh's Crocodile Pool. Pro ty, kteří mají rádi adrenalinové sporty, je v okolí také možnost vyjet si na surfování nebo windsurfing.

Fajara Golf Course je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v Gambii s kombinací golfu a relaxace. Budete si zde užívat krásné okolí, výjimečné služby a pohostinnost místních obyvatel. Bez ohledu na to, jestli jste golfista nebo ne, tato destinace vám poskytne nezapomenutelný zážitek v srdci západoafrického ráje.


Počasí Gambie Fajara Golf Course


Gambia je známa svým tropickým a suchým klimatem s krátkými dešťovými obdobími. Země, která se nachází v západní Africe, je vyhledávanou turistickou destinací pro svou slunečnou a teplou atmosféru po většinu roku. Fajara Golf Course, nacházející se v blízkosti hlavního města Banjul, je jednou z nejoblíbenějších golfových destinací v Gambii.

Fajara Golf Course je považována za jedno z nejvíce malebných golfových hřišť v zemi. Nachází se na břehu Atlantského oceánu, což poskytuje nádherný výhled na okolní krajinu. Hřiště se skládá z devíti jamek, které jsou navržené tak, aby poskytovaly výzvu pro golfové nadšence všech úrovní.

Co se týče počasí, Fajara Golf Course zažívá podobné klimatické podmínky jako zbytek Gambie. Dominantním faktorem je teplota, která bývá v průměru kolem 30 °C po většinu roku. Teploty se mohou mírně lišit v závislosti na ročním období.

Dešťové období v Gambii nastává mezi červnem a zářím. Více než 80 % ročního srážkového úhrnu padne v tomto období. Během deštivých měsíců se můžete setkat s kratšími, avšak intenzivnějšími lijáky. I když jsou deště běžné, nijak výrazně neovlivňují hratelnost Fajara Golf Course.

Pro návštěvníky Fajara Golf Course je nejlepší období k navštívení během sucha. Od listopadu do května převažuje suché období, které nabízí slunečné a sušší podmínky pro hru. Právě tato doba je nejvhodnější pro plánování golfové dovolené v Gambii.

Díky příznivému počasí a nádhernému panoramatu Fajara Golf Course je oblíbenou destinací nejen pro golfisty, ale také pro turisty hledajících místo s výjimečnou atmosférou. Místní klima v kombinaci s klidným prostředím hřiště poskytuje ideální podmínky pro strávení volného času venku.

Celkově lze říci, že Fajara Golf Course v Gambii nabízí příjemné počasí pro golf většinu roku. Slunečné a teplé podnebí spolu s nádhernou krajinou hřiště vytvářejí ideální podmínky pro golfový zážitek. Bez ohledu na roční období můžete očekávat, že si užijete svou hru a prozkoumáte krásy pobřeží Gambie.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky