Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Jamajka Blue Lagoon

Počasí Jamajka Blue Lagoon


Jamajka je známá svou krásnou přírodou a jedním z jejích největších pokladů je Modré jezero (Blue Lagoon). Tato přírodní laguna se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova a nabízí návštěvníkům neuvěřitelně krásný a jedinečný pohled.

Modré jezero je přezdíváno též zázrakem Karibiku. Jeho voda má překrásnou modrou barvu, která je tak průzračná, že v ní lze vidět až deset metrů pod hladinou. Jezero je obklopeno hustou zelenou vegetací a okolním pralesem, což dodává tomuto místu tajemnou a romantickou atmosféru.

Kromě nádherného vzhledu má Modré jezero také léčebné vlastnosti. Pramenitý zdroj vody doplňuje lagunu o horčík a vápník, což má pozitivní účinky na lidskou pokožku. Říká se, že koupání v této vodě může pomoci s řadou kožních problémů, jako jsou akné, ekzémy nebo psoriáza.

Další zajímavostí je, že Modré jezero je termální, což znamená, že voda je přirozeně teplá. Teplota jezera se pohybuje mezi 25 až 30 °C po celý rok, což z něj činí ideální místo pro relaxaci a odpočinek. Kromě toho můžete v jezeře potkat i ryby a další mořské živočichy, což poskytuje skvělou příležitost pro potápění a šnorchlování.

Modré jezero bylo také známé díky natočení slavného filmu z roku 1980, který nesl stejné jméno. Tento film představil krásy ostrova Jamajka ve světle celosvětového publika a přilákal mnoho turistů do této oblasti.

Pokud se rozhodnete navštívit Jamajku a její Modré jezero, doporučuji vám se vydat na výlet z oblíbené turistické destinace Ocho Rios. Cesta z Ocho Rios k laguně je překrásná a nabízí úžasný pohled na pobřeží a horské scenérie.

Ať už se jedná o relaxaci, dobrodružství pod vodou nebo krásný výhled, Modré jezero na Jamajce je tou nejlepší volbou. Kdybych měl popsat toto místo jedním slovem, bylo by to "neuvěřitelné". Je to jedinečná kombinace krásy, léčení a přírodních zázraků.


Dovolená Jamajka Blue Lagoon


Jamajka je proslavená svými nádhernými plážemi, třpytivým mořem a relaxační atmosférou. Jedním z nejvíce fascinujících míst, které můžete na této karibské ostrově navštívit, je Blue Lagoon. Tento přírodní úkaz je skutečným rajem pro milovníky dovolených u vody a nezapomenutelným zážitkem, který vás nadchne.

Blue Lagoon, přesněji řečeno Lagoons of Port Antonio, se nachází v obci Portland na severovýchodě ostrova. Jeho popularita vzrostla po natáčení slavného filmu o stejném názvu v roce 1980. Voda v laguně má světle modrou barvu, která vytváří nádherný kontrast s bujnou zelení okolní přírody. Je obklopená vysokými horami, což dodává místu tajemnou atmosféru.

Voda v Blue Lagoon je neuvěřitelně čistá a průzračná, což láká návštěvníky k plavání, šnorchlování a potápění. Snadno se zde dostanete na pláži nebo si vyzkoušíte jízdu na kajaku. Pokud hledáte odvahu, můžete se pustit do skoků z okolních skal do hloubky laguny. Toto místo je také oblíbené mezi rybáři, kteří sem chodí lovit ryby.

Okolí Blue Lagoon je také podmanivé. Můžete se vydat na procházku podél pobřeží a vychutnat si krásnou přírodu ostrova. Pokud máte rádi dobrodružství, můžete si pronajmout loď a vydat se na výlet po okolních ostrovech a poloostrovech. Tímto způsobem můžete objevit další neuvěřitelná místa, jako je například Monkey Island, kde najdete velkou populaci opic.

Pokud prahneme po relaxaci, pak je nejlepší se usadit na pláži, která vás okouzlí svou krásou a klidem. Lehnout si na slunečník, poslouchat zvuk vln a obdivovat nádherný výhled je dokonalou relaxací po náročném roce.

Pokud plánujete dovolenou na Jamajce, nenechte si ujít návštěvu Blue Lagoon. Naleznete zde jedinečné místo, které vám nabídne nezapomenutelné zážitky a krásnou přírodu. Ať už jste dobrodruh nebo relaxující plážový typ, tato laguna vám poskytne vše, po čem toužíte a je jisté, že se sem znovu vrátíte.


Letenka Jamajka Blue Lagoon


Jamajka Blue Lagoon: Nádherný koutek nebeské modři

Pokud jste fanouškem prázdnin na křišťálově čistých plážích, kde se zastavíte a jen obdivujete překrásné scenérie, pak byste si určitě neměli nechat ujít letenku do Jamajky a návštěvu legendární Blue Lagoon (Modré laguny).

Blue Lagoon, ležící nedaleko Port Antonia na severovýchodě Jamajky, je jedním z nejkrásnějších a nejzajímavějších přírodních úkazů na ostrově. Jedná se o úžasně modrou lagunu s průzračnou vodou, která je omývána Atlantským oceánem. Je skvělým místem pro ty, kteří hledají odpočinek a uvolnění v náručí nádherné jamajské přírody.

První pohled na Blue Lagoon vás doslova ohromí. Jeho azurově modrá voda a okolní zelené kopce vytvářejí malebný obraz, který vás přivede k pokleknutí. Protože laguna je napájena sladkou vodou ze západní strany a slanou vodou z Atlantiku na východě, voda je překvapivě studená, i když šetrná k pokožce.

Při příjezdu k Blue Lagoon máte možnost si vybrat, zda chcete lagunu jen zhlédnout ze vzdálenosti nebo si užít všechny radosti, které nabízí. Mnoho turistů se rozhodne využít různé vodní aktivity, jako je plavání, šnorchlování nebo jízda na kajaku po jezeře. Pro ty, kdo hledají opravdovou adrenalinovou dávku, je tu také možnost skočit do laguny ze vzdálenějších klifů. Jistota je však zaručena, protože hloubka vody je dostatečná a nepředstavuje žádné nebezpečí.

Ti, kteří hledají klid, mají v Blue Lagoon také své místo. Můžete si zabukovat pobyt v jednom z nedalekých resortů a jeden den strávit na březích laguny, relaxovat a užívat si klidného prostředí. Laguna je obklopena nádhernou tropickou vegetací a vytváří dojem tajuplného ráje.

Další zajímavostí Blue Lagoon je fakt, že byla vybrána jako místo natáčení stejnojmenného hollywoodského filmu. Díky této popularitě se z Blue Lagoon stalo turistické středisko uznávané na celém světě.

Pokud se rozhodnete navštívit Blue Lagoon, nezapomeňte si vzít koupací oblečení, sluneční ochranu a vodo-odolnou kameru, abyste si mohli odnést vzpomínky na toto nádherné místo.

Letenky do Jamajky jsou v dnešní době snadno dostupné a můžete si zvolit z mnoha různých možností. Nyní je ideální čas vyrazit na cestu do Blue Lagoon a zažít dobrodružství v této jedinečné jamajské oáze.


Ubytování Jamajka Blue Lagoon


Jamajka je země s bohatou historií, nádhernými plážemi a úchvatnou přírodou. Tuto kombinaci můžete najít i v nádherném ubytování s názvem Blue Lagoon. Tento luxusní resort je nejlepším místem pro ty, kteří chtějí prožít skutečně exkluzivní dovolenou.

Blue Lagoon se nachází na pobřeží Jamajky a nabízí svým hostům nejen fantastické ubytování, ale také mnoho možností pro trávení volného času. K dispozici jsou zde nádherné pláže, nekonečné možnosti pro vodní sporty, wellness centra a fantastické restaurace, které nabízejí místní speciality.

V resortu Blue Lagoon si můžete zvolit ze tří typů ubytování a to Garden View Rooms, Ocean View Rooms a Villas. Všechny pokoje a vily jsou zařízeny ve stylu jamajské kultury a nabízejí úžasný panoramatický výhled na oceán. Pokoje jsou velké, prostorné a vybavené nejmodernějšími technologiemi. Venku najdete bazén s opalováním a spa, které nabízí úlevu od stresu.

Resort Blue Lagoon je také ideálním místem pro pořádání svateb. Na pobřeží můžete vyměnit sliby před krásným jamajským západem slunce a zažít nezapomenutelný okamžik s přáteli a rodinou.

Pokud cestujete s rodinou, v Blue Lagoon najdete mnoho aktivit, které si můžete užít společně. Resort nabízí vodní park pro děti, řadu vodních sportů a mnoho dalších aktivit, které si můžete vychutnat společně.

Blue Lagoon je také ideálním místem pro milovníky přírody. Okolní oblast je plná malebných krajin a unikátních ekosystémů, které je třeba ochraňovat.

V resortu Blue Lagoon se vám nabízí také možnost vychutnat si mnoho jídel a nápojů, které jsou připraveny ze zdrojů pocházejících z místních farmářských trhů. Jamajská kuchyně je plná chutí a vůní, které vás uchvátí.

Celkově lze říci, že ubytování v Blue Lagoon je perfektním místem pro ty, kteří chtějí prožít luxusní a nezapomenutelnou dovolenou. Tento resort vám nabídne to nejlepší z Jamajky – nádherné pláže, přírodní krásy, skvělou kuchyni a spoustu aktivit pro celou rodinu. Pokud si chcete užít opravdu exkluzivní dovolenou, Blue Lagoon je vaším nejlepším výběrem.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Blue Lagoon


1. Jak se dostanu na Jamajku Blue Lagoon?
- Nejjednodušší způsob je cestovat letecky na letiště v Kingstonu a poté pokračovat autem do Port Antonia, který je asi 8 km od Blue Lagoonu.

2. Jaké jsou vstupní poplatky do Blue Lagoonu?
- Vstup do Blue Lagoonu je zdarma.

3. Lze v Blue Lagoonu plavat?
- Ano, Blue Lagoon je ideální místo k plavání. Voda je průzračná a navíc zde není nebezpečí žraloků.

4. Existuje nějaký druhého oblečení nebo vybavení, které bych měl přinést?
- Doporučuje se si přinést plavecké vybavení, ručník a opalovací krém.

5. Můžu si na místě zapůjčit šnorchlovací a potápěčské vybavení?
- Bohužel, na místě není možné zapůjčit šnorchlovací nebo potápěčské vybavení. Doporučuje se si vlastní vybavení přinést.

6. Kolik času bych si měl vyhradit na návštěvu Blue Lagoonu?
- Obvykle si návštěvu Blue Lagoonu můžete naplánovat na pár hodin, ale mnoho návštěvníků zde tráví celý den. Záleží na vás, jak dlouho se zde chcete zdržet.

7. Je zde možnost pikniku?
- Ano, u Blue Lagoonu jsou k dispozici piknikové stoly a lavice, kde si můžete udělat piknik.

8. Je zde restaurace nebo občerstvení?
- Bohužel, u Blue Lagoonu není žádná restaurace ani občerstvení. Doporučuje se si jídlo a pití přinést s sebou.

9. Jaké jsou nejbližší ubytovací možnosti?
- V blízkosti Blue Lagoonu se nachází několik hotelů a pronájem apartmánů. Nejbližší ubytování se nachází v Port Antoniu.

10. Může se Blue Lagoon navštívit po celý rok?
- Ano, Blue Lagoon je přístupný po celý rok. Nejlepší doba k návštěvě je však v období sucha, které nastává mezi prosincem a květnem.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky