Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Jamajka Ocho Rios

Počasí Jamajka Ocho Rios


Ocho Rios je krásné přímořské město na Jamajce, které leží na severním pobřeží ostrova. Pokud se chystáte na Jamajku a plánujete navštívit Ocho Rios, můžete se těšit na krásné slunečné počasí a teplé teploty po celý rok.

Průměrné teploty v Ocho Rios se pohybují kolem 27 stupňů Celsia během celého roku. Nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen s průměrnými teplotami kolem 29 stupňů Celsia, zatímco nejchladnější měsíce jsou leden a únor s průměrnými teplotami kolem 24 stupňů Celsia.

Jelikož se Ocho Rios nachází na pobřeží, vlhkost vzduchu je zde vysoká. V létě může být vlhkost vzduchu více než 80 % a v zimě kolem 70 %. Průměrné srážky v Ocho Rios jsou asi 1300 milimetrů za rok. Nejvíce srážek padne v létě, zejména v červnu a říjnu, kdy může být deštivější sezóna.

Nejlepší čas na návštěvu Ocho Rios byl by od listopadu do května. Tyto měsíce jsou charakteristické pro suché a slunečné počasí, což je ideální pro pobyt na pláži nebo pro ty, kteří chtějí podnikat výlety a vycházky v přírodě. V létě může být horko a vlhko, ale to neznamená, že byste neměli navštívit Ocho Rios v této době. Pokud se chystáte na pláž a chcete se ochladit v horkých dnech, nezapomeňte si vzít s sebou slunečník a opalovací krém.

V každém případě je Ocho Rios nádherné místo, které nabízí širokou škálu aktivit a zábavy. Od zábavy na pláži až po vodní sporty, výlety do tropických zahrad a přírodních parků a nezapomenutelné nákupy na trhu. A co nejdůležitější - krásné počasí! Stačí si jen vybrat vhodnou dobu a vychutnat si nádhernou atmosféru tohoto tropického ráje.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jamajka Ocho Rios


Časté dotazy a odpovědi o Jamajce - Ocho Rios jsou:

1. Jak se dostat do Ocho Rios z letiště?
- Nejběžnější způsob je cestovat taxíkem, který je k dispozici na letišti. Také je možné si pronajmout auto nebo využít místní autobusové spojení.

2. Kde se nachází nejznámější pláže v Ocho Rios?
- Nejznámější pláže v Ocho Rios jsou Turtle Beach, Dunn's River Beach, Mahogany Beach a Island Village Beach.

3. Jaké jsou nejlepší místa pro potápění v okolí Ocho Rios?
- V Ocho Rios jsou některá z nejlepších potápěčských míst na Jamajce, včetně Dunn's River Falls a Reefs, James Bond Beach a Jamaica Inn.

4. Jaké jsou nejlepší atrakce v Ocho Rios?
- Nejznámější atrakce v Ocho Rios zahrnují Dunn's River Falls, Mystic Mountain, Dolphin Cove, Fern Gully a Coyaba River Garden.

5. Kde se nachází nejlepší místa pro nákupy v Ocho Rios?
- V Ocho Rios je mnoho obchodů, trhů a nákupních center, které nabízejí šperky, suvenýry, oděvy a rum. Některá z nejlepších míst zahrnují Tajmahal Shopping Centre, Island Village a Crafts Market.

6. Které restaurace v Ocho Rios jsou doporučené?
- Několik doporučovaných restaurací v Ocho Rios je Evita's Italian Restaurant, Miss T's Kitchen, Scotchies a Margaritaville.

7. Jaké jsou nejlepší aktivity vhodné pro rodiny v Ocho Rios?
- Pro rodiny jsou v Ocho Rios dostupné různé aktivity, včetně návštěvy Dolphin Cove, bádání Dunn's River Falls, návštěvy Mystic Mountain a procházky po Turtel River Park.

8. Jaké jsou nejlepší informační centra v Ocho Rios?
- Některá z nejlepších informačních center v Ocho Rios jsou Jamajská turistická rada, Ocho Rios Crafts Park a Island Village Tourist Information Centre.

9. Jaké jsou nejlepší místa k ubytování v Ocho Rios?
- V Ocho Rios je široká škála ubytovacích možností, včetně luxusních resortů, all-inclusive hotelů, butikových hotelů a apartmánů. Některé z nejlepších možností jsou Moon Palace Jamaica, Sandals Royal Plantation a Jewel Dunn's River Beach Resort & Spa.

10. Kdy je nejlepší čas navštívit Ocho Rios?
- Nejlepší čas na návštěvu Ocho Rios je obvykle od prosince do dubna, kdy je teplota příjemná a srážek je méně. Nicméně, Ocho Rios je krásné i během celého roku a každá roční doba nabízí unikátní zážitky.


Ubytování Jamajka Ocho Rios


Jamajka je jednou z nejkrásnějších zemí na světě a Ocho Rios je jedním z nejvíce navštěvovaných turistických center na této karibské perle. Tento malebný přístavní měst v sobě ukrývá mnoho překrásných pláží, skalních útvarů, turistických atrakcí a samozřejmě, skvělého ubytování.

Co se týče ubytování v Ocho Rios, nemusíte se obávat, že nebudete mít na výběr. Město nabízí pestrou škálu hotelů, resortů a vily, které uspokojí každého návštěvníka. Většina hotelů nabízí all-inclusive zájezdy, kde jsou zahrnuté jídlo, drinky a různé aktivity. Většina z nich se nachází přímo u pláže, takže si můžete užívat pohodlí a pohled na moře.

Mezi nejlepší hotely v Ocho Rios patří Jewel Dunn's River Beach Resort & Spa, Sandals Royal Plantation, a Moon Palace Jamaica. Tyto hotely jsou známé pro své luxusní vybavení, fantastickou stravu a dokonalé výhledy na moře. V největším hotelu v Ocho Rios - Moon Palace Jamaica - naleznete celkem 705 pokojů, z nichž každý má vlastní balkon nebo terasu. Navíc hotel nabízí 5 restaurací, 6 barů a více než 10 bazénů.

Pokud si chcete užít větší soukromí a zároveň si zachovat pohodlí a hezké ubytování, můžete si pronajmout vilu. Vily jsou fantastickým řešením pro rodiny nebo větší skupiny lidí, kteří chtějí být spolu. Vily v Ocho Rios jsou k dispozici pro různé ceny od jednodušších až po velmi luxusní, s výhledem na moře a bazénem. Mezi nejlepší vily v Ocho Rios patří The Good Life Villa, Villa Mariposa, a Villa Paradiso.

Ocho Rios také nabízí alternativní ubytování, jako jsou guesthouse. Tyto ubytování jsou často levnější a nabízejí jednodušší ubytování, ale většinou se nacházejí blíže místnímu životu a kultuře. Mezi nejlepší guesthouse v Ocho Rios patří Garden House Guesthouse, Hibiscus Lodge Hotel a Drax Hall Country Club.

Celkově vzato, ubytování v Ocho Rios nabízí něco pro každého. Od luxusních hotelů a vil, až po jednodušší guesthouse, všechny tyto varianty nabízejí skvělý pobyt v jednom z nejkrásnějších míst v Karibiku. Pokud hledáte místo k relaxaci, užívání si výhledů na moře a malebné scenérie, pak je Ocho Rios nejspíš vaše nejlepší volba.


Dovolená Jamajka Ocho Rios


Jamajka je rájem pro milovníky krásné přírody, pláží a exotického prostředí. Mezi nejlepší místa pro dovolenou na této karibské destinaci patří Ocho Rios - malé město na severu ostrova, které je velmi oblíbené mezi turisty.

Ocho Rios je ideální pro milovníky přírody, kteří budou moci obdivovat horské řeky, národní parky a pozorovat mnoho exotických zvířat. Mezi nejnavštěvovanější atrakce patří Dunn´s River Falls - přírodní kaskády, které převyšují výšku 180 metrů. Turisté si mohou vymočit nohy v horské řece a plavat v místních bazénech.

Pokud toužíte po klidném a romantickém pobytu, nabízí Ocho Rios mnoho pláží s jemným bílým pískem a tyrkysovým mořem. Mezi ty nejpopulárnější patří James Bond Beach, Turtle Beach a Mallards Beach. Na plážích si turisté mohou užít mnoho vodních aktivit, jako je šnorchlování, potápění, windsurfing a jízda na kajaku.

Ocho Rios je také domovem řady luxusních hotelů a resortů. Například Sandals Royal Plantation nabízí úchvatné výhledy na moře a nabízí mnoho atrakcí včetně golfu, masáží a velkého výběru restaurací.

Pro milovníky kultury nabízí Ocho Rios mnoho místních festivalů a kulturních akcí. Mezi nejpopulárnější patří 'Jerk Festival', kde se návštěvníci mohou ochutnat národní jídla Jamajky a poslechnout si tradiční reggae hudbu.

Celkově lze říci, že Ocho Rios je skvělé místo pro ty, kteří hledají krásnou přírodu, pláže a exotickou kulturu. Tento kousek ráje na Jamajce určitě stojí za návštěvu!


Letenka Jamajka Ocho Rios


Pokud plánujete dovolenou plnou exotiky, krásných pláží a karibského života, pak je Jamajka skvělou volbou. Ocho Rios, jedno z nejpopulárnějších letovisek na ostrově, nabízí návštěvníkům jedinečný mix přírodní krásy a kultury. Přečtěte si, proč stojí za to navštívit tuto nádhernou destinaci a co můžete očekávat, když si rezervujete letenku do Ocho Rios.

Ocho Rios leží na severním pobřeží Jamajky a je známé svými krásnými plážemi, tyrkysovým mořem a strmými skalnatými útesy. Jde o oblíbené místo pro milovníky vodních sportů, jako je potápění, šnorchlování a surfování. Pokud máte rádi dobrodružství, můžete také vyzkoušet skákaní z vysokých vodopádů, které jsou jednou z hlavních atrakcí Ocho Rios.

Mezi nejznámějšími památkami v Ocho Rios se nachází Dunnův vodopád, který je jedním z nejvyhledávanějších turistických míst na Jamajce. Vodopád je vysoký asi 55 metrů a tvoří kaskádovité útvary, které se vinejí skrze krásnou tropickou zahradu. Můžete si svléknout boty, držet se za ruce a vydat se po strmém svahu, abyste se dostali nahoru. Vodopád je oblíbeným místem pro relaxaci a fotografování, a navíc poskytuje výhled na nádherné okolní přírodní scenérie.

Další zajímavou atrakcí v Ocho Rios je Botanická zahrada Shaw Park Gardens. Tato rozlehlá zahrada nabízí nádheru tropické vegetace, exotické květiny a pozoruhodné panoramatické výhledy na záliv Ocho Rios. Můžete se procházet po chodnících a objevovat různé druhy rostlin a stromů, mezi kterými najdete například orchideje, helikónie a bambusové háje. V zahradě se také nachází historický dům, ve kterém je vystavena historie a tradice jamajského života.

Ocho Rios je také vynikajícím místem pro nakupování suvenýrů a místních specialit. Mezi nejoblíbenější místa patří Ocho Rios Craft Park, kde si můžete koupit tradiční ručně vyrobené výrobky, jako jsou náramky, keramika, batikované oblečení a mnoho dalšího. Pokud máte rádi trhovou atmosféru, neměli byste myslet na návštěvu Ocho Rios Market, kde najdete čerstvé ovoce, zeleninu a tradiční jamajské delikatesy.

Abyste si užili všechny tyto úžasné atrakce v Ocho Rios, budete potřebovat letenku na Jamajku. Zvažujte využití různých letových společností a vyberte si tu nejvhodnější pro vás. Doporučujeme také plánovat dovolenou v období mimo hlavní turistickou sezónu, abyste se vyhnuli davům a mohli si užít klidnější atmosféru.

Rezervace letenky do Ocho Rios vám otevře bránu do neuvěřitelného karibského ráje. Připravte se na relaxaci na krásných plážích, objevování úchvatné přírody a poznání bohaté kulturní historie Jamajky. Připravte si plavky, sluneční brýle a kufry a vydejte se na nezapomenutelnou dovolenou do Ocho Rios, Jamajka!


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky