Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)

Počasí Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Jihoafrická republika je známá svými úchvatnými přírodními scenériemi a adrenalinovými sporty. Jedním z nejznámějších a nejvíce adrenalinových sportů, které si zde můžete vyzkoušet, je bungee jumping. A jedním z nejoblíbenějších míst pro bungee jumping v Jihoafrické republice je Bloukrans Bridge.

Bloukrans Bridge se nachází na Garden Route, což je malebná silnice vedoucí podél jižního pobřeží Jihoafrické republiky. Most je postaven na útesu a spojuje provincie Východní Kapsko a Západní Kapsko. Je to nejen jeden z nejvyšších mostů v Africe, ale také jeden z nejvyšších mostů, ze kterých si můžete vyzkoušet bungee jumping na světě.

Skok z Bloukrans Bridge je opravdovým adrenalinovým zážitkem. Most se tyčí 216 metrů nad řekou Bloukrans, což je opravdu impozantní výška. Každý skok je sice dobrovolný, ale pro ty, kteří touží po adrenalinu a neobvyklých zážitcích, je to jedna z nejlepších volných pádových aktivit na světě.

Proces skoku z Bloukrans Bridge je velmi bezpečný a profesionální. Existuje zde řada specializovaných agentur, které nabízejí tento adrenalinový zážitek. Před skokem si musíte projít krátkým školením a dostanete všechny potřebné bezpečnostní instrukce. Potom je čas položit si zápěstní pásek a vydat se na okraj mostu. Ten pocit, kdy stojíte na kraji 216 metrů vysokého mostu, je neskutečně vzrušující.

Jakmile jste připraveni, instruktér vás uvolní a začíná volný pád. Srdce vám buší v hrudi a vzduch vám proudí kolem uší, když se rychle sune vzhůru a dolů. Potom následuje vzestup, kdy se lanovka plazí nahoru, a vy si můžete vychutnat překrásný výhled na okolní krajinu.

Po skoku z Bloukrans Bridge budete mít pocit svobody a adrenalinu, který si budete pamatovat po zbytek života. Bungee jumping je závažný zážitek, který dává smysl vašemu životu a odstraňuje strach z výšek. Je to také skvělý způsob, jak si užít malebnou přírodu a zároveň zakusit neskutečnou výzvu.

Jestliže jste dobrodružný typ a hledáte adrenalinový sport jako žádný jiný, bungee jumping z Bloukrans Bridge v Jihoafrické republice je pro vás perfektní volbou. Připravte se na vzrušení a adrenalin, který vám přinese tento úžasný zážitek. Nic vás nedokáže připravit na pocit volného pádu z 216 metrů vysokého mostu. Zároveň si užijete úžasný výhled na okolní krajinu, který vám připomene krásu Jihoafrické republiky.

Takže, na co ještě čekáte? Udělejte si odvážný krok a vyzkoušejte bungee jumping z Bloukrans Bridge. Zažijete neskutečný zážitek, který vám navždy zůstane v paměti. Pocit adrenalinu, volného pádu a svobody přispějí k tomu, že budete chtít tento zážitek zažít znovu a znovu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


1. Jak vysoká je Bloukrans Bridge?
Bloukrans Bridge je 216 metrů vysoký most.

2. Kolik stojí skok z Bloukrans Bridge?
Cena skoku z Bloukrans Bridge se pohybuje kolem 1500 jihoafrických randů (cca 900 Kč).

3. Jak dlouho trvá samotný skok?
Samotný skok z Bloukrans Bridge trvá jen několik sekund, ale celý proces, včetně přípravy a zavazování, může trvat až 30 minut.

4. Je pro skok potřeba nějakých zvláštních dovedností nebo předchozí zkušenosti?
Ne, žádné zvláštní dovednosti nejsou potřeba. Instruktoři vám poskytnou veškerou potřebnou výukovou a bezpečnostní informace.

5. Jaká je minimální věková hranice pro skok z Bloukrans Bridge?
Minimální věková hranice je 14 let. Osoby mladší 18 let musí mít souhlas rodičů nebo zákonného zástupce.

6. Je možné se skoku z Bloukrans Bridge účastnit, pokud mám výšku nebo váhové omezení?
Ano, je možné. Maximální váhové omezení je 150 kg a minimální váha je 35 kg.

7. Jaká je bezpečnostní opatření pro skok z Bloukrans Bridge?
Pro skok z Bloukrans Bridge jsou používány certifikované a bezpečné bungee zařízení. Instruktoři také poskytují podrobné pokyny ohledně bezpečnosti a správného provedení skoku.

8. Co je zahrnuto v ceně skoku z Bloukrans Bridge?
Cena skoku z Bloukrans Bridge zahrnuje všechny potřebné vybavení, instruktáž a zážitek samotný.

9. Je nutná předem rezervace pro skok z Bloukrans Bridge?
Ano, je doporučeno předem rezervovat skok, zejména v obdobích s vyšší poptávkou, jako jsou víkendy nebo dovolené.

10. Jak dlouho je most Bloukrans Bridge v provozu pro bungee jumping?
Most Bloukrans Bridge je otevřen pro bungee jumping po většinu roku, s výjimkou extrémních povětrnostních podmínek nebo údržby mostu.


Letenka Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Jihoafrická republika je země splněných snů pro dobrodružné vyhledávače, kteří se vydají na její pevninu. Mezi jednu z nejvýznamnějších atrakcí této destinace patří skákání z vysokého mostu, Bloukrans Bridge.

Bloukrans Bridge se nachází na východním pobřeží Jihoafrické republiky, přibližně 40 kilometrů od města Plettenberg Bay. Most slouží jako spojnice mezi provinciemi Východní a Západní Kapská a dosahuje výšky téměř 216 metrů. V současné době se jedná o nejvyšší komerční bungee jumping na světě.

Tato aktivita je samozřejmě nevhodná pro každého, kdo trpí výškovou nevolností, ale pro ty, kdo si chtějí vyzkoušet extrémní zážitek, je to vynikající možnost. Skok z Bloukrans Bridge je zážitek, který vám bude zaručeně dlouho zůstávat v paměti.

Příprava na skok je samozřejmě velmi důležitá. Každý bungee skok může být rizikový, a tak je třeba dbát na všechna bezpečnostní opatření. Instruktoři vám poskytnou veškeré instrukce, abyste si užili skok naplno a bez obav. Jinak než u tradičních atrakcí, před skokem si nemůžete obléct nic, co by mohlo při skoku překážet. Několik informací o technice skoku, kterou se naučí každý, kdo se rozhodne skočit, vám jistě zpříjemní samotný zážitek.

Skok z Bloukrans Bridge je v každém ohledu adrenalinovou bombou, ale zároveň i neuvěřitelným výhledem na okolní krajinu. Po neuvěřitelném pocitu, kdy se celé tělo dostane do pohybu, si vychutnáte spoustu dalších překvapivých vjemů, jako jsou drsťné křiky a smích. Následně při odrazu se budete dostávat do křeče v nohách, ale stálo to za to!

Pokud hledáte nový adrenalinový zážitek, Bloukrans Bridge bungee jumping je tou nejlepší volbou. A kdo ví, možná se jednou i vy rozhodnete pro toto bezkonkurenční dobrodružství!


Ubytování Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Jihoafrická republika, bohatá na svou překrásnou přírodu a adrenalinové aktivity, je domovem jedné z nejoblíbenějších atrakcí pro adrenalinové nadšence - Bloukrans Bridge. Toto místo je známé především svým vysokým mostem, který přitahuje milovníky bungee jumpingu z celého světa.

Bloukrans Bridge se nachází v blízkosti města Plettenberg Bay na jižním pobřeží Jihoafrické republiky. Je to jeden z nejvyšších mostů svého druhu na světě s výškou 216 metrů a poskytuje neuvěřitelný výhled na okolní krajinu. Nicméně, pro adrenalinové nadšence je to nejen místo s krásnými výhledy, ale také skvělá možnost pro provedení nezapomenutelného skoku na bungee.

Bloukrans Bridge je domovem nejvyššího komerčního bungee jumpingu na světě. Pro ty, kteří jsou odvážní a rádi se vrhají do adrenalinových výzev, je tento skok naprosto nezapomenutelným zážitkem. Pocity vzrušení, strachu a volnosti se prolínají v jediném okamžiku, kdy se člověk nechá odhodit z výšky a volně padá dolů.

Pro ty, kteří se rozhodnou vyzkoušet skok na Bloukrans Bridge, je k dispozici profesionální tým instruktorů, který zajistí bezpečnost každého skokana. Jsou používány nejmodernější vybavení a techniky, aby se zájemci měli zajištěn maximální komfort a bezpečnost.

Samotný skok na Bloukrans Bridge trvá jen několik vteřin, ale zanechá nevymazatelný dojem na celý život. Cítíte tu adrenalinovou pumpu, když se svázáni specializovanými lanovými systémy na vaše nohy a jemně nakloníte nad propast. Potom přijde ten okamžik rozhodnutí ‒ vrhnout se do prázdna a zažít úžasný pocit volnosti.

Pro ty, kteří nejsou připraveni na skok z tak velké výšky, existuje možnost pozorovat skokany z bezpečné a komfortní pozice. Ostatní mohou sledovat celou akci z vyhlídkové plošiny, která poskytuje krásné výhledy na okolní krajinu a proudící řeku pod mostem.

Bloukrans Bridge je nejen místem, které poskytuje vzrušení a napětí, ale také příležitostí pro odvážné lidi, kteří se odhodlají překonat své hranice a vydat se na neuvěřitelné dobrodružství. Je to místo, které zanechává nezapomenutelný dojem a vzorce u každého, kdo se rozhodne vzkročit na okraj mostu a skočit za adrenalinem.

Bloukrans Bridge je opravdu jedinečné místo na planetě a každý, kdo má zájem o adrenalinové sporty, by si ho neměl nechat ujít. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete skočit ze 216 metrů nebo jen sledovat ty odvážné, kteří se do skoku pustí, Bloukrans Bridge vás přivítá svými nádhernými výhledy a nezapomenutelnými zážitky.


Dovolená Jihoafrická republika Bloukrans Bridge (bungy jumping)


Jihoafrická republika je zemí plnou překvapení a dobrodružství, a pokud hledáte adrenalinový zážitek, jistě vás zaujme jedinečná možnost vyzkoušet bungee jumping z Bloukrans Bridge. Tato dovolená vám poskytne nejen úžasný výhled na okolní krajinu, ale také nezapomenutelný adrenalinový zážitek, který si budete pamatovat celý život.

Bloukrans Bridge je jeden z nejvyšších mostů na světě, který se nachází ve východní části Jihoafrické republiky. S výškou až 216 metrů se řadí mezi nejobdivovanější mosty na světě a stal se oblíbeným místem pro milovníky extrémních sportů. Od roku 1990 se zde nachází jedna z nejvyšších bungee jumpových plošin na světě.

Pokud jste fanoušky dobrodružství, pocit volného pádu a adrenalinu, pak je Bloukrans Bridge tou správnou destinací pro vás. Bungee jumping je extrémní sport, který vyžaduje odvahu a odhodlání. Před samotným skokem vám profesionální instruktoři poskytnou potřebné instrukce a zajištění, takže se nemusíte obávat o svou bezpečnost.

Když se postavíte na okraj mostu a podíváte se dolů na impozantní údolí, které se rozprostírá před vámi, může vás zaplnit smíšený pocit vzrušení a respektu. Zpočátku je to asi trochu děsivé, ale když se chytíte do ruky a vydáte se na ten neuvěřitelný skok, pocítíte ten neuvěřitelný pocit svobody, který s sebou přináší adrenalin. Při skoku se budete cítit, jako byste pohltili svěží vítr, a budete mít pocit, že se srdce vaše zbláznilo.

Nechcete-li se skočit sami, můžete si bungee jumping užít jako diváci. Můžete sledovat skoky odvážných jedinců a prožívat jejich dobrodružství společně s nimi. Atmosféra na Bloukrans Bridge je vždy napjatá a plná emocí, takže se nebudete nudit ani jako diváci.

Po dokončení skoku můžete získat certifikát potvrzující vaše odvahu a účast na této nezapomenutelné akci. Tento certifikát se stane důkazem toho, že jste se odvážili srazit se strachem a vyzkoušet něco výjimečného.

Když navštívíte Jihoafrickou republiku, nezapomeňte si zarezervovat čas na neutrálný a nezapomenutelný zážitek v podobě skoku z Bloukrans Bridge. Ať už si zvolíte skočit nebo jen sledovat, nezapomenutelný adrenalinový zážitek je zaručen.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky