Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort

Nejčastější dotazy a odpovědi Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort


Dotazy:

1. Jak se dostanu na Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort?
2. Je zajištěn transfer z letiště na resort?
3. Jaké jsou možnosti stravování na resortu?
4. Mám-li nějaké potřeby speciálního stravování, je možné je zajistit?
5. Existují na resortu aktivity pro děti?
6. Je možné zajistit potápění a další vodní aktivity na resortu?
7. Jaké jsou pobytové možnosti na resortu?
8. Je možné na resortu využít wellness a spa služby?
9. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu resortu?
10. Jak je zajištěna bezpečnost na resortu?

Odpovědi:

1. Na Maledivy se dostanete letecky z většiny světových letišť s přestupem v zemích jako jsou Dubaj nebo Dillí. Letenky si můžete zarezervovat u letových společností.

2. Ano, transfer ze letiště na resort je zajištěn. Po příletu na letiště se můžete obrátit na personál resortu, kteří vám zajistí přepravu.

3. Na resortu máte několik možností stravování, včetně restaurací, barů, a stánků s rychlým občerstvením. Jídla jsou zaměřena na mezinárodní kuchyni.

4. Ano, resort je schopný zajistit speciální stravování pro hosty s alergiemi nebo jinými omezeními.

5. Ano, na resortu jsou aktivity pro děti, včetně dětských bazénů, hřišť a dětského klubu.

6. Ano, na resortu jsou k dispozici potápěčské centra a další vodní aktivity, jako jsou šnorchlování, jízda na kajaku a plachtění na prknech.

7. Na resortu máte několik možností pobytu, včetně bungalovů nad vodou a v přízemí, rodinných apartmánů a vil na pláži.

8. Ano, resort má wellness a spa centrum, kde si hosté mohou užít různé masáže a léčebné procedury.

9. Nejlepší doba pro návštěvu Malediv je od prosince do března, kdy jsou teploty příjemné a slunečno. V tomto období je však také nejvyšší sezóna a ceny jsou vysoké.

10. Bezpečnost na resortu je vysoká a personál je vždy ochotný pomoci v případě potřeby. Na plážích však platí zásady opatrnosti, jako je například nedoporučování plavání v noci nebo v zónách, které nejsou hlídány.


Letenka Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort


Olhuveli Beach & Spa Resort - Tajemství nebeského ráje Maledivy

Pokud si představíte ráj na zemi, určitě vás napadnou exotické pláže, tyrkysově modré moře a luxusní ubytování ve stínu palmových stromů. A právě to všechno a ještě mnohem více můžete zažít v jednom z nejkrásnějších resortů na Maledivách - Olhuveli Beach & Spa Resort.

Tento překrásný resort se nachází na ostrově Malediv v Indickém oceánu. Místo, které je tvořeno třemi ostrovy, nabízí jemný bílý písek, bezmračné oblohy a nezapomenutelné slunce. Je takovým útočištěm pro ty, kteří si chtějí odpočinout od světa a ponořit se do absolutního klidu a harmonie.

Olhuveli Beach & Spa Resort nabízí svým hostům širokou škálu ubytování. Ať už si vyberete vilu na pláži, nad vodou nebo něco mezi tím, každý pokoj je zařízen s maximálním komfortem a luxusem. Villas nad vodou jsou zvlášť oblíbené pro svou jedinečnou atmosféru a soukromí. Můžete si tak užívat výhled na moře přímo z postele a skočit do vody prakticky přímo ze své vily.

Pro ty, kteří touží po ještě větším luxusu a soukromí, Olhuveli Beach & Spa Resort nabízí také "The Grand Water Villa" - e skutečný palác s vlastním bazénem, saunou a dokonce vlastním šéfkuchařem. Toto ubytování je skutečně pro ty, kteří si přejí zažít nejvyšší možnou úroveň komfortu a exkluzivního pobytu.

Ale Olhuveli Beach & Spa Resort není pouze o luxusním ubytování. Resort nabízí také širokou škálu aktivit a zážitků pro své hosty. Můžete se potápět a objevovat korálové útesy, plavat s delfíny nebo se připojit k rybářskému výletu v tradiční místní loďce. Můžete si také zahrát tenis nebo golf, nebo si užít odpočinku v lázních a wellness centru. Pro ty, kteří hledají jedinečný romantický zážitek, resort nabízí možnost postavit stůl na pláži a večeřet při západu slunce.

Olhuveli Beach & Spa Resort je také proslulý svou gastronomií. Nabízí celkem osm různých restaurací a barů, kde si můžete vychutnat nejlepší mezinárodní kuchyni. Od exotických plodů moře, přes italskou, thajskou, indickou a arabskou kuchyni - všechny jídla jsou připravována z čerstvých surovin a nabízejí nezapomenutelné chuťové zážitky.

Olhuveli Beach & Spa Resort je opravdu nebeským rájem na Maledivách. Je to místo, kde si můžete odpočinout, relaxovat a plně se ponořit do krásy přírody. Ať už jste zamilovaný pár, rodina nebo jednotlivec hledající klid a pohodu, tento resort vám poskytne jedinečný a nezapomenutelný pobyt. Ať už se rozhodnete pro potápění do korálových útesů, masáž na pláži nebo prostě lenošení na sluneční pláži, Olhuveli Beach & Spa Resort vám zajistí tento sen o bezstarostném ráji na Maledivách.


Ubytování Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort


Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort je luxusní rekreační středisko nacházející se na ostrově Olhuveli na Maledivách. Toto odlehlé místo je ideální pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v krásném tropickém ráji, kde se můžete potápět v průzračných vodách Indického oceánu a užívat si slunce na bílých písečných plážích.

Olhuveli Beach & Spa Resort nabízí širokou škálu ubytování včetně elegantních vil nad vodou, bungalovů na pláži a pokojů s výhledem na zahradu, které jsou vybaveny veškerým potřebným komfortem pro dokonalou dovolenou. Všechny pokoje jsou prostorné a moderní, s vlastním balkonem nebo terasou, kde si můžete vychutnat nádherný výhled na oceán.

Středisko nabízí široké spektrum aktivit pro návštěvníky, včetně vodních sportů jako jsou potápění, šnorchlování, windsurfing, kajak a podobně. Hosté mohou také si užít volného času v posilovně, na tenisovém kurtu, nebo se zúčastnit některé z nabízených aktivit, jako je yoga, pilates, nebo kurz kuchařského umění.

Kromě toho, středisko nabízí také bohatý program pro děti, včetně heren s odbornou péčí a programy uzpůsobené pro všechny věkové skupiny.

Když se jedná o jídlo a nápoje, Olhuveli Beach & Spa Resort nabízí celou řadu restaurací a barů s fantastickou kuchyní a širokým výběrem koktejlů a nápojů, včetně místní speciality. Restaurantová nabídka střediska vychází ze surovin dodávaných z lokálních zdrojů a má co nabídnout každému hostu.

Za zvláštní zmínku stojí také luxusní spa v Olhuveli Beach & Spa Resort, které nabízí širokou škálu procedur a masáží, které revitalizují a regenerují vaše tělo a duši, a poskytují dokonalý zážitek veřejnosti.

Celkově řečeno, Olhuveli Beach & Spa Resort je dokonalé místo pro ty, kteří hledají klid, krásu a oddych v pravé flóře tropické přírody. Luxusní ubytování, jedinečná lokalita a další nabídka, zaručuje nezapomenutelnou dovolenou na Maledivách, která vám přinese vzpomínky, které si budete pamatovat po celý život.


Dovolená Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort


Maledivy jsou známé svou exotickou krásou, tyrkysovými vodami a bílými písečnými plážemi. Jedním z nejvyhledávanějších letovisek na Maledivách je Olhuveli Beach & Spa Resort. Toto luxusní letovisko se nachází na ostrově Olhuveli, ve vzdálenosti asi 45 minut od Male, hlavního města Malediv.

Olhuveli Beach & Spa Resort je synonymem pro dokonalou dovolenou na Maledivách. Letovisko nabízí ubytování ve vilech a bungalovech přímo na pláži či nad vodou. Všechny ubytovací jednotky jsou vkusně zařízené, nabízejí soukromí a mají výhled na oceán. Každá vila nebo bungalov je vybavena vlastní terasou, klimatizací, TV, minibarem a dalšími moderními vybaveními.

Olhuveli Beach & Spa Resort je synonymem pro dokonalou dovolenou na Maledivách. Letovisko nabízí ubytování ve vilech a bungalovech přímo na pláži či nad vodou. Všechny ubytovací jednotky jsou vkusně zařízené, nabízejí soukromí a mají výhled na oceán. Každá vila nebo bungalov je vybavena vlastní terasou, klimatizací, TV, minibarem a dalšími moderními vybaveními.

Pro ty, kteří hledají ještě vyšší úroveň komfortu a luxusu, Olhuveli Beach & Spa Resort nabízí také prestižní oceánské vily. Tyto vily mají vlastní bazén, některé dokonce i vířivku, a jsou obklopeny nádhernou tropickou zahradou. Hostům jsou k dispozici také moderní lázně, fitnes centrum, tenisové a badmintonové kurty, bazény a další vybavení.

Kulinarický zážitek je také důležitou součástí pobytu v Olhuveli Beach & Spa Resort. Resort nabízí širokou škálu restaurací a barů, ve kterých si hosté mohou vychutnat exkluzivní kuchyně z celého světa. Od místních specialit a mořských plodů až po italskou, thajskou či indickou kuchyni - na Maledivách si každý najde to svoje.

Samozřejmostí je také široká škála vodních aktivit, které si můžete v Olhuveli Beach & Spa Resort vyzkoušet. Od šnorchlování na korálových útesech až po potápění v úžasných mořských hlubinách - malé i velké vodní dobrodružství čekají na každého. Hosté se také mohou vydat na výlety po okolních ostrovech a objevovat maledivskou kulturu a přírodu.

Olhuveli Beach & Spa Resort je opravdu rájem na zemi. Vychutnejte si dokonalou dovolenou na Maledivách s fantastickým ubytováním, vynikající kuchyní, aktivitami na vodě a nepopsatelným krásou tohoto tropického ráje. Nenechte si ujít příležitost zažít nezapomenutelný zážitek v jednom z nejlepších letovisek na Maledivách.


Počasí Maledivy Olhuveli Beach & Spa Resort


Olhuveli Beach & Spa Resort na Maledivách nabízí jedinečný zážitek, kterým je kvalitní prázdninový pobyt. Jedním z důležitých faktorů při plánování dovolené je počasí. Jaké tedy bývá počasí na Maledivách a co mohou hosté očekávat během svého pobytu?

Maledivy jsou tropickým rájem s celoročně teplým klimatem. Průměrná roční teplota se pohybuje mezi 26 - 31 °C. Nejteplejší období jsou obvykle od prosince do dubna a naopak nejchladnější od května do listopadu. I když jsou rozdíly mezi teplotami minimální, stejně je dobré zohlednit předpověď počasí.

Hlavním faktorem ovlivňujícím počasí na Maledivách je monzunový režim. Vrchol sezóny s turbulencemi přichází s monzunem ze severovýchodu v listopadu a trvá do března a dubna. Během této doby se často objevují silné větry, deště a vlny, což může narušit plány turistů spojené s vodními sporty nebo potápěním.

Od května do října se na Maledivách setkáme s monzunem z jihozápadu. Během této doby se mohou objevovat občasné výkyvy počasí, ale bývá klidnější, s menším množstvím srážek a větrů.

Celkově lze říci, že období od prosince do března a dubna je nejlepší pro plavání, potápění. Během léta je pak nejlepší čas pro surfování a windsurfing.

Olhuveli Beach & Spa Resort nabízí svým hostům širokou škálu aktivit a zajišťuje, aby byl každý den nezapomenutelný. V hotelu jsou k dispozici vodní sporty jako šnorchlování, potápění, windsurfing, nebo jachting. V případě nepříznivého počasí je k dispozici krytý bazén a fitness centrum vybavené moderními stroji. Hosté si mohou užívat wellness procedury nebo se projít po nádherných plážích. Olhuveli Beach & Spa Resort má také vlastní delfinárium, kde si mohou hosté prohlédnout neuvěřitelnou show delfínů.

Maledivy jsou vynikající volbou pro každého, kdo hledá dokonalou kombinaci dokonalého počasí a krásy přírodního prostředí. Olhuveli Beach & Spa Resort nabízí svým klientům luxusní prostředí a množství aktivit, které se mohou vypořádat s libovolnou změnou počasí. Hosté mohou užít skvěle stráveného času v každém období roku.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky