Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Seychely Anse Intendance

Letenka Seychely Anse Intendance


Letenka na Seychely je pro mnoho lidí snem. Tato kouzelná destinace v Indickém oceánu je synonymem pro nekonečné pláže, tyrkysovou vodu a luxusní plážové hotely. Mezi nejkrásnější pláže na Seychelách patří Anse Intendance.

Letiště na ostrově Mahé

Seychely jsou tvořeny 115 ostrovy, z nichž největší je Mahé. Na Mahé se také nachází mezinárodní letiště. Z letiště se lze dostat na Anse Intendance různými způsoby. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je pronajmout si auto a jet po silnici. Trasa z letiště na Anse Intendance trvá zhruba 30-40 minut. Alternativou je využití místních dopravních služeb.

Anse Intendance

Anse Intendance je považována za jednu z nejkrásnějších pláží na Seychelách. Nachází se na jihozápadním pobřeží ostrova Mahé. Pláž je dlouhá zhruba 1,5 kilometru a je obklopena zelení tropického lesa. Voda na pláži je klidná, průzračná a zahřátá. Vzhledem k tomu, že pláž není tak turisticky vyhledávaná, je zde větší klid.

Co vidět v okolí Anse Intendance

V okolí Anse Intendance se nachází mnoho zajímavých míst. Například nedaleko se nachází Botanická zahrada. Zahrada je domovem mnoha exotických rostlin a květů, stejně tak i pestré fauny a flóry. Kromě botanické zahrady se v okolí nachází zajímavé písečné pláže třeba Grand Anse nebo Takamaka Beach.

Luxusní hotely na Anse Intendance

Na pláži se nachází několik luxusních plážových hotelů. Patří sem například Banyan Tree Seychelles, který nabízí luxusní apartmány s vlastním bazénem a vyhlídkou na moře. Dalším luxusním hotelem je Kempinski Seychelles Resort, kde si můžete užít relaxaci v luxusních pokojích a bazénech a vychutnat si gastronomickou nabídku v několika restauracích. Oba hotely jsou ideální volbou pro náročné klienty, kteří si chtějí užít pobyt na Seychelách naplno.

Závěr

Anse Intendance je jednou z nejkrásnějších pláží na Seychelách. Pokud se vydáte na cestu na tuto destinaci, rozhodně byste neměli opomenout návštěvu této nádherné pláže. Na pláži se nachází také řada luxusních hotelů, které poskytují komfortní ubytování a široké spektrum služeb. Anse Intendance zkrátka přináší zážitek, na který nezapomenete.


Nejčastější dotazy a odpovědi Seychely Anse Intendance


1. Jak se dostat na Anse Intendance na Seychelách?
Anse Intendance se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova Mahé. Lze se sem dostat autem z hlavního města Victoria nebo pomocí místních taxi služeb.

2. Je Anse Intendance vhodná pro koupání?
Ano, Anse Intendance je krásná pláž s jemným bílým pískem a teplou vodou, která je vhodná pro koupání.

3. Existují na Anse Intendance nějaké koupací omezení?
Ano, na pláži jsou některé oblasti značeny červenými vlajkami, což upozorňuje na silné proudy a vysoké vlny. Je důležité dodržovat varování a nevstupovat do vody v těchto oblastech.

4. Co lze vidět a dělat na Anse Intendance?
Na Anse Intendance se lze potápět, šnorchlovat a surfovat. Kromě toho je to ideální místo pro piknik a relaxaci na pláži.

5. Kde se dá ubytovat poblíž Anse Intendance?
V blízkosti Anse Intendance se nachází několik hotelů a resortů, jako je například Banyan Tree Seychelles nebo Kempinski Seychelles Resort. Další možnosti ubytování jsou k dispozici v blízkém okolí.


Ubytování Seychely Anse Intendance


Seychely jsou malým ostrovním rájem v Indickém oceánu, který je známý svými nádhernými plážemi, tyrkysovým mořem a bohatým rostlinstvem. Jednou z nejkrásnějších pláží na Seychelách je Anse Intendance, která je oblíbená mezi turisty i místními obyvateli.

Anse Intendance se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mahé, který je největším ostrovem Seychel. Tato pláž je vzdálená pouhých 18 kilometrů od hlavního města Victoria a je snadno dostupná pro turisty z celého světa.

Co Anse Intendance tak výjimečným a unikátním místem je její nedotčená příroda. Pláž je lemovaná vysokými palmami a okouzlujícími granitovými útvary, které vytváří jedinečnou atmosféru. Voda je zde průzračná a mořský život je bohatý, což činí Anse Intendance ideálním místem pro potápění a šnorchlování.

Ubytování na Anse Intendance je snadno dostupné a nabízí širokou škálu možností. Na pláži se nacházejí luxusní hotely a rezorty s prvotřídním servisem a vybavením. Tyto hotely nabízejí svým hostům soukromé pláže, bazény, wellness centra a restaurace s vyhlídkou na oceán.

Pro ty, kteří hledají více intimní a stylové ubytování, jsou v okolí Anse Intendance k dispozici také menší hotely a penziony. Tyto nabízejí klidnější a autentičtější atmosféru a přístup k přírodním krásám okolí.

Anse Intendance nenabízí jenom nádhernou pláž, ale také spoustu aktivit pro turisty. Můžete si například zapůjčit paddleboard a prozkoumávat okolní oblasti, nebo se vydát na pěší túru po nedalekém národním parku Morne Seychellois. Zde se nachází nejvyšší vrchol Seychel - Morne Seychellois, který nabízí úchvatný výhled na okolní ostrovy a oceán.

Pokud hledáte odpočinek a relaxaci, Anse Intendance je pro vás ideální destinací. Pláž je výjimečně čistá a klidná, a tak si zde můžete dopřát pohodlí a jen tak se válet na slunci či si užít procházku po pláži. Není pochyb, že každý zde najde své místo pro odpočinek a regeneraci.

Anse Intendance je bezpochyby jednou z nejkrásnějších pláží na Seychelách a nabízí úžasné ubytování i nejednodušší dostupnost pro turisty. Pokud plánujete cestu do Seychel, nezapomeňte zařadit Anse Intendance na svůj itinerář - nebudete litovat!


Dovolená Seychely Anse Intendance


Dovolená na Seychelách je sen mnoha lidí - písečné pláže s tyrkysovou vodou, bohatá podmořská fauna, kokosové palmy a exotické rostliny všude kolem. Jednou z nejkrásnějších pláží, které Seychely nabízejí, je Anse Intendance.

Anse Intendance se nachází na jižním pobřeží Mahé, největšího ostrova Seychel. Pláž je dlouhá asi 1,5 km a je obklopena bujnou zelení, která z ní činí velmi malebné místo. Zdejší voda je průzračná a vhodná jak pro plavání, tak i šnorchlování. Návštěvníci Anse Intendance si mohou pronajmout lehátka a slunečníky, nebo si zahrát volejbal nebo badminton.

Anse Intendance chlubí také luxusními letovisky na pláži. Některá z nich nabízejí nejenom krásné pokoje s výhledem na moře, ale také soukromý bazén, restaurace s gastronomickými zážitky nebo dokonce i golfový hřiště.

V okolí pláže Anse Intendance naleznete také několik atrakcí. Pokud jste nadšenci do přírody, můžete si vzít boty na procházku v přírodní rezervaci Domaine de Val des Près, kde můžete pozorovat mnoho druhů exotických rostlin a živočichů. V blízkosti se také nachází kopec Trois Frères, což je nejvyšší bod ostrova Mahé. Z tohoto místa se naskýtá nádherný výhled na celý ostrov.

Pokud se vrátíte na pláž Anse Intendance, můžete zde ochutnat místní speciality v některé z restaurací nebo stánků s občerstvením. Mezi nejvyhledávanější pokrmy patří ryby, krevety, ale také kokosové ořechy, které zde můžete ochutnat čerstvě rozkrojené.

Celkově lze říci, že Anse Intendance je dokonalým cílem pro ty, kteří hledají klid a pohodu na překrásné pláži. Přátelská atmosféra, nádherné prostředí a možnost objevovat přírodní krásy Seychel budou jistě nezapomenutelnými zážitky na celý život.


Počasí Seychely Anse Intendance


Seychely jsou jedinečným tropickým rájem s řadou malebných pláží a nedotčenou přírodou. Jednou z nejkrásnějších pláží na Seychelách je Anse Intendance. Tato pláž se nachází na jihovýchodním pobřeží hlavního ostrova Mahé a nabízí návštěvníkům spektakulární výhledy a úžasná počasí.

Počasí na Seychelách je celoročně příjemné a teplé. Díky své poloze v Indickém oceánu se Seychely nacházejí v rovníkové oblasti, což znamená, že roční teploty se pohybují mezi 24 až 32 ° C. Většinu roku je na Seychelách vlhkost vysoká, ale to způsobuje, že ostrovy mají tropickou a zelenou vegetaci.

Anse Intendance je známá svými teplými a slunečnými dny téměř po celý rok. Nejlepší období pro návštěvu této pláže je od května do září, kdy je na Seychelách suché období. Během těchto měsíců je pravděpodobnost deště minimální a slunce svítí v průměru osm hodin denně. Teploty se pohybují mezi 26 a 30 ° C, což je ideální pro opalování, plavání a provádění vodních aktivit.

V období od října do dubna začíná na Seychelách vlhké období, což přináší častější deště a vyšší vlhkost. Nicméně, i během deštivých období na Seychelách je počasí stále teplé a většinou slunečné. Bylo by dobré mít s sebou deštník nebo pláštěnku, když navštívíš Anse Intendance během těchto měsíců.

Kromě tepla a slunce je jednou z dalších atrakcí na Seychelách jasně modré moře. Pláž Anse Intendance nabízí možnost koupání v klidných a teplých vodách Indického oceánu. Nejdůležitější je vzít si s sebou plavky, opalovací krém a plážový ručník, abyste mohli plně vychutnat tuto krásnou pláž.

Anse Intendance je vhodná nejen pro milovníky slunce a moře, ale také pro surfaře. Díky silným vlnám je tato pláž oblíbeným surferským místem na Seychelách. Pokud tedy rádi surfovat, není lepšího místa na Seychelách než Anse Intendance.

Večery na Anse Intendance jsou také nádherné. Pokud budeš mít štěstí, uvidíš úchvatné západy slunce, které mění oblohu a moře do různých odstínů oranžové, růžové a fialové.

Anse Intendance je opravdu jedinečným místem na Seychelách s fantastickým počasím po celý rok. Bez ohledu na to, kdy navštívíte tuto pláž, budete ohromeni krásou a teplem, které zde najdete.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky