Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Singapur Sentosa Island

Nejčastější dotazy a odpovědi Singapur Sentosa Island


Jak se dostat na Sentosa Island?

Sentosa Island je propojena s pevninou Singapuru několika způsoby – lodí, kabinovou lanovkou, autobusem nebo metrem.

Jaká je nejlepší doba na návštěvu Sentosa Island?

Nejlepší doba na návštěvu Sentosa Island je od listopadu do únoru, kdy jsou nižší teploty a suché počasí.

Je na Sentosa Island možné něco vidět i zdarma?

Ano, na Sentosa Island je spousta atrakcí, které jsou zdarma, například vodní fontány, písečné sochy, procházky po pláži atd.

Jaké jsou nejlepší místa na Sentosa Island pro rodiny s dětmi?

Na Sentosa Island jsou ideální místa pro rodiny s dětmi, jako například Universal Studios, Adventure Cove Waterpark, SEA Aquarium nebo Butterfly Park & Insect Kingdom.

Jaké jsou nejlepší místa na Sentosa Island pro zábavu a adrenalin?

Na Sentosa Island jsou nejkvalitnější atrakce pro adrenalinové junkie, jako například Mega Adventure Park, iFly Singapore, Luge & Skyride nebo Wave House Sentosa.

Jaká je nejlepší doba k návštěvě Universal Studios Singapore?

Nejlepší doba k návštěvě Universal Studios Singapore je mimo období prázdnin a víkendů, kdy jsou fronty delší a čekací doba na atrakce se prodlužuje.

Jaký je vstupné do Universal Studios Singapore?

Vstupné do Universal Studios Singapore závisí na věku návštěvníka a také na tom, zda si dopředu rezervujete vstupenky online. Běžné vstupné začíná na 79 SGD.

Můžu si někde rezervovat vstupenky na Sentosa Island online?

Ano, vstupenky na Sentosa Island můžete rezervovat online na oficiálních stránkách nebo na jiných online službách.

Je na Sentosa Island povoleno fotografování?

Ano, na Sentosa Island je povoleno fotografování, ale na některých místech jsou pravidla pro fotografování z důvodu zachování bezpečnosti nebo soukromí.

Je na Sentosa Island možné platit kartou nebo hotovostí?

Ano, na Sentosa Island je možné platit kartou nebo hotovostí, ale je doporučeno mít u sebe vždy hotovost v místní měně (singapurské dolary).


Počasí Singapur Sentosa Island


Singapur je známý jako jedno z nejlépe organizovaných a moderních měst na světě. Jeho příznivé podnebí a pestrá kulturní scéna lákají každoročně tisíce turistů z celého světa. Ale co je tedy počasí na Sentosa Island, což je jedno z nejoblíbenějších turistických cílů Singapuru?

Sentosa Island se nachází poblíž jižního pobřeží Singapuru a je snadno dostupná přes most. Jedním z hlavních důvodů, proč se stala tak oblíbenou, je její slunečné počasí. Klima na Sentosa Island je tropické s malými sezónními změnami. Průměrná roční teplota se pohybuje mezi 25 a 32 °C, což znamená, že je zde celoročně teplé.

Sentosa Island má vysokou vlhkost vzduchu, která se pohybuje kolem 80%. To znamená, že se můžete očekávat pocit dusna a lepkavosti, zejména na začátku a na konci dne, kdy je slunce nejsilnější. Turisté by si proto měli vzít s sebou dostatek vody, aby se udrželi hydratovaní.

Srážky na Sentosa Island jsou rovnoměrně rozložené po celý rok, ale nejvyšší míra srážek nastává během období monzunů. Monzunové období probíhá od listopadu do ledna, kdy dochází k častějším dešťům a bouřím. Během těchto měsíců může být déšť velmi silný a trvat několik hodin. Nicméně, deštivé období neznamená, že vás to odradí od návštěvy Sentosa Island. Deštivé dny mohou být zároveň příležitostí k návštěvě vnitřních atrakcí na ostrově, jako je například S.E.A Aquarium nebo Universal Studios Singapore.

Přestože Sentosa Island nabízí celoročně teplé podnebí, návštěvníci by měli být obezřetní kvůli silnému slunci. Sluneční paprsky mohou být velmi intenzivní a je důležité chránit se proti popálení sluncem. Měli byste nosit ochranný opalovací krém se vysokým faktorem UV, sluneční brýle a klobouk nebo šálu.

Celkově lze říci, že počasí na Sentosa Island je příjemné a slunečné, s tropickými teplotami po většinu roku. Návštěvníci mohou očekávat vlhké podnebí se střídáním období dešťů a sucha. Nezapomeňte tedy na ochranu před sluncem a užijte si krásy tohoto nádherného tropického ráje.


Dovolená Singapur Sentosa Island


Sentosa Island je must-see pro každého, kdo navštíví Singapur. Tento 500 hektarový ostrov nabízí nádherné pláže, exkluzivní resorty, neuvěřitelné atrakce, zábavu pro celou rodinu a mnoho dalšího.

Pláže Sentosa jsou krásné a nabízejí celou řadu vodních sportů, jako jsou wakeboarding, windsurfing, paddleboarding a další. K nádherným plážím patří Siloso Beach, Palawan Beach a Tanjong Beach - každá s vlastním charakterem.

Sentosa Island je také domovem několika luxusních resortů, které nabízejí prvotřídní ubytování a skvělé služby. Vítaným překvapením je fakt, že cena za ubytování na ostrově je poměrně dostupná a mnozí turisté si proto mohou dovolit strávit zde alespoň jednu noc.

Atrakce Sentosa jsou světově proslulé a patří sem třeba Universal Studios Singapore, S.E.A. Aquarium, KidZania Singapore a mnoho dalších. Universal Studios je hlavní přestavbou ostrova, kde si každý může užít zábavu a adrenalinové atrakce jako např. "Transformers: The Ride-3D", "The Mummy Returns" a další.

S.E.A. Aquarium je domovem více než 100.000 mořských tvorů a se svou rozlohou 12 fotbalových hřišť, je největším akváriem na světě.

KidZania Singapore je ideálním místem pro rodiny s dětmi, kde si děti mohou vyzkoušet různé role a poznat, jak to chodí v různých zaměstnáních - od hasičů až po lékaře.

Sentosa Island nabízí také nekonečné množství restaurací a barů, díky nimž můžete ochutnat místní speciality nebo i mezinárodní kuchyně. Objevte skryté perly a užijte si skvělé jídlo a pití.

Pro tento ostrov platí, že má zájem o turisty z celého světa. Z toho důvodu je umožněno platit v několika měnách a využívat bezplatné Wi-Fi v různých oblastech ostrova. Sentosa Island je bezpochyby jedním z nejlepších míst k návštěvě v Singapuru, a pokud se chystáte na dovolenou, neměli byste ji vynechat.


Letenka Singapur Sentosa Island


Pokud hledáte místo, kde si můžete užít slunce, písek a krásné scenérie, pak je pro vás destinace Singapur Sentosa Island tou pravou volbou. Sentosa Island se nachází na jižním konci Singapuru a je plná nezapomenutelných zážitků a atrakcí.

Sentosa je velmi dobře přístupná a nabízí mnoho možností jak se tam dostat. Pokud přijíždíte z centra Singapuru, doporučujeme jet metrem do stanice Harbourfront (NE1/CC29), kde se poté přesune do komplexe VivoCity a zde využít kabinové lanovky, monorail nebo volně dostupný autobus zdarma. Samozřejmě, z centra lze také jet taxíkem, avšak doporučujeme použít MRT jakožto levnější možnost.

Když se dostanete na Sentosa Island, budete mít během chvilky před sebou neuvěřitelnou řadu aktivit. Jednou z prvních atrakcí, kterou si můžete užít, je vstup na pláž a zhlédnutí "Merlion", symbolu Singapuru. "Merlion" je socha vysoká 37 metrů, zobrazující křížení lva a ryby, která se spolu z prvním turistickým místem v Singapuru. Poté můžete strávit den na pláži vychutnávaje slunce, koupat se v překrásném moři a užívat si s rodinou a přáteli piknik na pláži.

Sentosa Island nabízí také neuvěřitelnou řadu míst, které symbolizují historii a kulturu Singapuru. V této oblasti můžete navštívit muzeum, při kterém se dozvíte více o historii Singapuru a jeho národnostech. Dalším zajímavým místem je muzeum Madame Tussauds, které se nachází v blízkosti oblasti "Merlion". Zde si můžete vynahradit fotografování se svými oblíbenými celebritami jako např. Davidem Beckhamem, Jennifer Lopezovou nebo vůbec s jejich uměleckou figurínou v prostředí Singapuru.

Fascinující je také rozhledna "Tiger Sky Tower", která je vysoká 131 metrů a nabízí úchvatné výhledy na celé město. Vstupenky na věž můžete zakoupit na místě a výhledy na město stojí opravdu za to. Je to skvělý bod, kde můžete svoje nagooglované fotky s výhledem na Singapur snadno udělat.

Pokud jste dobrodružnější povahy, Sentosa Island nabízí také různé atrakce jako například muzeum voskových figurín, zip line a skok do vody na lano, a dokonce i potápění. Pokud preferujete něco méně adrenalinového můžete navštívit i unikátní muzeum s 3D stíračkami nebo vyskákat se do netradičního elastického kompletního obleku "iFly Singapore".

Celkově, Sentosa Island nabízí široké rozpětí zábavy a zajímavostí pro každého, ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo sami. Letenky do Singapuru a vstupenky na atrakce lze zakoupit online nebo na letišti. Tak neváhejte a odletěte na Sentosu, kde si užijete nezapomenutelnou dovolenou!


Ubytování Singapur Sentosa Island


Singapur Sentosa Island je jedno z nejpopulárnějších turistických míst v Singapuru. Toto krásné místo nabízí řadu atrakcí a zajímavých míst k návštěvě. Pokud se chystáte navštívit Singapur Sentosa Island, měli byste vědět, kde se ubytovat. V tomto článku vám představíme několik možností ubytování na ostrově Sentosa.

1. Resorts World Sentosa

Resorts World Sentosa je největší luxusní resort na ostrově Sentosa. Nabízí řadu hotelů, restaurací, obchodů a atrakcí. V tomto resortu naleznete i největší kasino v Asii a vodní park Universal Studios Singapore. Ubytování v Resorts World Sentosa je poměrně drahé, ale kvalitou a luxusem stojí za to.

2. Siloso Beach Resort

Siloso Beach Resort je další skvělá volba pro ubytování na ostrově Sentosa. Tento resort se nachází přímo u pláže Siloso Beach, která patří mezi nejoblíbenější pláže v Singapuru. Tento resort nabízí pohodlné pokoje a velké bazény. Pokud hledáte útulné a cenově dostupné ubytování na ostrově Sentosa, Siloso Beach Resort je skvělou volbou.

3. Amara Sanctuary Resort Sentosa

Amara Sanctuary Resort Sentosa je luxusní resort s nádhernou zahradou a historickými budovami. Tento resort nabízí pohodlné pokoje, bazény a spa. Nachází se v klidné části ostrova, takže si můžete užít klidné a relaxační prostředí.

4. Capella Singapore

Capella Singapore je další luxusní resort na ostrově Sentosa. Tento resort se nachází v historickém bývalém britském kasárním areálu. Kaple na nádvoří, kde se již svého času konaly svatby i zasedání Zvláštního soudu, slouží dnes i pro svatební obřady. Capella Singapore nabízí luxusní pokoje, soukromé vily s bazénem a restaurace s prvotřídní kuchyní.

5. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & Spa

Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & Spa je další skvělá volba pro ubytování na ostrově Sentosa. Tento resort se nachází přímo u pláže Siloso Beach. Nabízí pohodlné pokoje, velké bazény a spa. Tento resort je vhodný pro rodiny s dětmi, protože nabízí řadu aktivit pro děti, jako jsou programy pro děti, dětské bazény a vodní skluzavky.

Závěr

Na ostrově Sentosa v Singapuru najdete řadu skvělých možností ubytování. Od luxusních resortů po cenově dostupná ubytování s nádherným výhledem na moře. Takže pokud plánujete návštěvu Singapuru Sentosa Island, vyberte si ubytování podle svých potřeb a očekávání. Pokud máte rádi luxus, pak je pro vás ideální Resorts World Sentosa nebo Capella Singapore. Pokud hledáte něco útulného a cenově dostupného, pak může být Siloso Beach Resort správnou volbou. Každopádně si na ostrově Sentosa užijete nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky