Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Bahamy Berry Islands

Letenka Bahamy Berry Islands


Bahamy Berry Islands jsou ostrovy, které leží v Atlantiku. Jsou součástí Západních indických ostrovů a jsou velmi populární turistickou destinací. Pokud hledáte dovolenou plnou slunce, pláží a nezapomenutelných zážitků, letenky Bahamy Berry Islands jsou tou správnou volbou.

Největším městem na ostrovech je Great Harbour Cay, které se nachází na ostrově s stejným jménem. Tento ostrov je ideální pro ty, kteří hledají klidnou a relaxační dovolenou. Zde se nachází mnoho krásných pláží, na kterých se můžete opalovat a plavat v azurově modrých vodách.

Na ostatních ostrovech Berry Islands najdete mnoho aktivit a zábavy. Můžete si pronajmout loď a vypořádat se s celým letoviskem, navštívit úžasné korálové útesy nebo se vydat na rybářský výlet. Berry Islands jsou také ideálním místem pro potápění a prozkoumání úchvatných podvodních světů.

Pokud jste fanouškem vodních sportů, Berry Islands nabízí mnoho příležitostí k surfování, kajakářství, windsurfingu a mnoho dalšího. Ostrovy jsou také ideálním místem pro vodní lyžování a jachtaření.

Pokud hledáte kulturní zážitky, navštivte město Chub Cay. Toto město je domovem mnoha galerií a uměleckých muzeí, které vám umožní prozkoumat rich-kulturu a dědictví Baham. Město je také známé pro své luxusní obchody, restaurace a noční život.

Letenky Bahamy Berry Islands je možné zakoupit on-line nebo prostřednictvím cestovní kanceláře. Cena letenek se liší, v závislosti na období, v němž cestujete a jak daleko před začátkem se rozhodnete letenky koupit. Doporučujeme, abyste prověřili možnosti a ceny, než se rozhodnete pro jednu z možností.

Pokud hledáte krásnou dovolenou plnou slunce a zábavy, Berry Islands jsou ideálním místem pro vás. Tento rajský koutek nabízí nekonečné možnosti k relaxaci, zábavě a prozkoumání. Vydejte se na svou vysněnou dovolenou a začněte objevovat krásy Baham.


Ubytování Bahamy Berry Islands


Bahamy jsou jednou z nejkrásnějších destinací na světě a ve skupině ostrovů nazvaných Berry Islands najdete ubytování snů. Berry Islands jsou součástí Velkých Baham a nacházejí se na severozápadě souostroví. Tyto ostrovy nabízejí fantastické přírodní scenérie, neuvěřitelně čisté pláže, teplé modré moře a bohatství korálových útesů a tropických ryb. Jestliže plánujete svou následující dovolenou na Bahamách, určitě si zde najdete perfektní místo k ubytování.

Bez ohledu na to, zda preferujete luxusní hotel s veškerým komfortem, nebo raději malebný bungalov na pláži, Berry Islands mají mnoho nabídek, které uspokojí všechny vaše přání. Zde jsou některé z nejlepších ubytovacích možností, které tyto ostrovy nabízejí:

1. Marara Resort and Spa: Tento luxusní hotel se nachází na ostrově Great Harbour Cay a nabízí jedinečnou kombinaci moderního designu a tradičního bahamského pohostinství. S nádhernými apartmány a vilami, soukromým bazénem a přístupem na soukromou pláž, je to skvělá volba pro ty, kteří hledají relaxaci a klid.

2. Chub Cay Resort & Marina: Tento plně zrekonstruovaný resort a marina na ostrově Chub Cay je přímořským rájem pro rybáře a milovníky vodních sportů. Nabízí luxusní ubytování ve vilách s výhledem na moře, soukromou pláž, vyhlášenou restauraci a různé možnosti pro rybolov a potápění.

3. CarriEarl Boutique Hotel: Pokud preferujete útulné a intimní ubytování, CarriEarl Boutique Hotel na ostrově Great Harbour Cay je ideální volbou. Tento hotel s omezeným počtem pokojů nabízí jedinečnou atmosféru a pohodlí. Hosté zde ocení přátelský personál, nádherné výhledy a skvělou kuchyni.

4. Footprints on the Sands Hotel: Podívejte se na místní kulturu a pocity komunity během svého pobytu v tomto boutique hotelu na ostrově Great Harbour Cay. S pohodlnými pokoji, bazénem a restaurací s tradiční bahamskou kuchyní si můžete užívat úchvatné výhledy na moře a ochutnávat místní gurmánské speciality.

5. Bullock's Harbour Ecolodge: Pokud hledáte autentický zážitek s maximálním ohledem na životní prostředí, Bullock's Harbour Ecolodge na ostrově Great Harbour Cay je tou nejlepší volbou. Tento ekologicky šetrný hotel nabízí jednoduché, ale pohodlné pokoje, tradiční kuchyni a aktivit jako je rybolov, potápění a turistika v okolí.

Není pochyb o tom, že ubytování na Berry Islands na Bahamách nabízí širokou škálu možností, které uspokojí všechny návštěvníky. Bez ohledu na to, jaký typ pobytu preferujete, zde najdete místo snů, které vám umožní vychutnat si nádherné pláže, neuvěřitelnou přírodu a relaxační atmosféru. Připravte si plavky a plánování dovolené na Bahamách začněte ještě dnes!


Dovolená Bahamy Berry Islands


Bahamy jsou jedním z nejexotičtějších a nejkrásnějších turistických cílů na světě. Mnoho lidí si vybírá pro svou dovolenou hlavní ostrovy jako Nassau nebo Paradise Island, ale pokud hledáte opravdový ráj, doporučuji vám vydat se na Berry Islands.

Berry Islands jsou malým řetězcem ostrovů nacházejících se na západním pobřeží Baham. Tvoří je celkem 30 ostrovů a písečných špalků, z nichž největšími jsou Great Harbour Cay, Chub Cay a Little Whale Cay. Tato skupina ostrovů se nachází asi 50 kilometrů severovýchodně od Nassau a nabízí nádherné pláže, tyrkysové moře a bohatý podmořský život.

Pro milovníky potápění a šnorchlování jsou Berry Islands ideálním místem ke zkoumání korálových útesů a podmořského světa. Zdejší vody jsou známé svou křišťálovou čistotou a fantastickým množstvím tropických ryb a korálů. Můžete si pronajmout loď a vydat se na výlet k úžasným lokalitám jako je Cistern cenote, Chub Cay Wall nebo Hoffman Cay Blue Hole.

Pro ty, kteří by raději strávili dovolenou na pláži relaxováním, je Great Harbour Cay tím pravým místem. Zde najdete dokonalou pláž s bílým pískem a jemně zalité vlny. Pokud máte rádi soukromí, můžete se vydat na menší a opuštěnější ostrovy, jako je White Cay nebo Flo'sha Cay, které vám poskytnou skutečně osamocený pobyt ve stylovém luxusu.

V Berry Islands se také nachází několik malých luxusních resortů, které nabízejí prvotřídní ubytování a vynikající služby. Můžete se těšit na jedinečnou atmosféru a pohostinnost bahamských lidí. Mezi nejoblíbenější hotely v této oblasti patří Chub Cay Resort & Marina, Great Harbour Cay Resort a Little Whale Cay.

Další atrakce na Berry Islands zahrnují rybaření, windsurfing, plachtění a golf. Můžete si také pronajmout vodní skútr a projet se kolem ostrovů, objevovat skryté pláže, skalní útesy a laguny. Pokud se budete chtít více dozvědět o místní kultuře a historii, navštivte jedno z místních muzeí nebo se zúčastněte bahamského festivalu Junkanoo, který se pořádá během vánočních svátků a přináší tradiční hudbu, tance a karnevalové masky.

Berry Islands jsou skutečným kouskem ráje na zemi. Krásné pláže, modré moře a nezapomenutelné slunečné dny vás zde čekají. Pokud hledáte dovolenou, která vám nabídne klid, odpočinek a příležitost k objevování přírodních krás, pak neváhejte a vydejte se na Bahamy Berry Islands.


Počasí Bahamy Berry Islands


Bahamy Berry Islands jsou malý souostroví nacházející se v Atlantském oceánu. Tyto ostrovy jsou známé svou nádhernou přírodní krajinou, bílými plážemi a azurovými vodami. Jedná se o turisticky oblíbenou destinaci, která láká milovníky slunečních koupání, potápění a vodních sportů.

Co se týče počasí, Bahamy Berry Islands mají typicky tropické klima. To znamená, že zde panuje horké a vlhké počasí po většinu roku. Průměrná teplota se pohybuje kolem 28 °C a v létě může dosáhnout až 35 °C. Teplota večer klesá na příjemných 20-25 °C.

Večer bývá často vyšší vlhkost vzduchu, která vytváří tropickou atmosféru. Déšť je také běžným jevem, především v letním období. Bahamské Berry Islands se nacházejí na trase tropických cyklón a hurikánů, které mohou výrazně ovlivnit počasí a způsobit bouřky a deštivé období. Největší riziko hurikánu je v období od června do listopadu.

Během zimních měsíců, od prosince do února, se počasí na Bahamách Berry Islands mírně ochlazuje a průměrná teplota klesá na příjemných 20-25 °C. To je proto ideální období pro ty, kteří preferují mírnější teploty při relaxaci na pláži a prozkoumávání ostrovů.

Turistická sezóna na Bahamách Berry Islands je nejrušnější od prosince do dubna, protože to je období, kdy se turisté vyhýbají možnosti hurikánů a vychutnávají si slunečné dny na plážích a vodních aktivitách. Cestovatelé, kteří chtějí uniknout davům a využívat nižších cen, se mohou rozhodnout navštívit Berry Islands v jinou dobu roku.

Celkově lze říci, že počasí na Bahamách Berry Islands je příjemné a ideální pro dovolenou na pláži a vodních aktivit. Přestože občas může přijít bouřlivé období a hurikány, turisté si mohou užít krásné slunečné dny a nádhernou tropickou atmosféru na těchto malebných ostrovech.


Nejčastější dotazy a odpovědi Bahamy Berry Islands


1. Jak se dostat na Bahamy do souostroví Berry Islands?
- Nejrychlejší způsob je vzdušnou cestou. Existuje několik leteckých společností, které nabízejí přímé lety z Miami, Florida nebo Nassau, hlavního města Baham.

2. Jaké jsou nejlepší pláže na Berry Islands?
- Mezi nejlepší pláže na Berry Islands patří Coco Cay Beach, Little Harbour Beach a Chub Cay Beach. Všechny tyto pláže nabízejí bílý písek, teplou tyrkysovou vodu a úchvatné výhledy.

3. Kdy je nejlepší čas navštívit Berry Islands?
- Nejlepší čas na návštěvu Berry Islands je v období od prosince do dubna, kdy je zde příjemné a slunečné počasí. Avšak pláže jsou krásné po celý rok.

4. Co je vhodné si s sebou vzít na Berry Islands?
- Doporučuje se přinést plavky, opalovací krém s vysokým faktorem ochrany, lehké oblečení, šnorchlovací vybavení a nějaké sportovní potřeby na vodní aktivity.

5. Jaké aktivity jsou k dispozici na Berry Islands?
- Na Berry Islands můžete podniknout šnorchlování, potápění, rybolov, windsurfing, pádlování nebo jen relaxovat na pláži. Je zde také možnost si pronajmout vodní vozidlo nebo jachtu pro výlety na okolní ostrovy.

6. Existují na Berry Islands restaurace a obchody?
- Berry Islands je poměrně odlehlá oblast, ale najdete zde několik restaurací a malých obchodů s potravinami a drobným zbožím. Nicméně se doporučuje přinést si základní potřeby s sebou, neboť výběr je omezený.

7. Může se na Berry Islands ubytovat?
- Ano, existuje několik možností ubytování na Berry Islands. Nabízejí se hotely, apartmány, vily a také kempování na pláži.

8. Jaká je cena za ubytování na Berry Islands?
- Ceny ubytování na Berry Islands se liší v závislosti na typu ubytování a sezóně. Naším doporučením je vyhledat informace o cenách a dostupnosti na webových stránkách konkrétního ubytovacího zařízení.

9. Je na Berry Islands bezpečno cestovat?
- Berry Islands jsou obecně bezpečné místo pro cestování. Je však důležité dodržovat základní opatření, jako jsou pečlivě střežit osobní věci a dodržovat pokyny místních úřadů.

10. Má Berry Islands nějaké památky nebo zajímavá místa?
- Berry Islands se pyšní především svou přírodní krásou. Kromě krásných pláží můžete navštívit také jeskyně Great Cavern a výlet na největší ostrov souostroví - Andros Island.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky