Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Grenada Concord Waterfalls

Letenka Grenada Concord Waterfalls


Grenada, karibský ostrov plný přírodních krás a poklidných pláží, je domovem několika spektakulárních vodopádů. Jedním z nejznámějších a zároveň nejkrásnějších je Concord Waterfalls.

Concord Waterfalls se nachází v západní části ostrova Grenada nedaleko obce Concord. Postupně se skládá ze tří vodopádů: McGills, cestovně Lonely planet nejčastěji doporučovaný a nejsnáze dostupný vodopád, Concord a Au Coin. Každý z těchto vodopádů má své vlastní kouzlo a nabízí jedinečný zážitek pro návštěvníky.

McGills Waterfall je prvním vodopádem, kterého se návštěvníci obvykle dočkají. Je největším ze tří vodopádů a nabízí impozantní pohled na kaskádovité proudění vody. Pro ty, kteří jsou dobrodružnější povahy, je možné se vydat na malý trek až k horní části vodopádu. Zde je možné se osvěžit ve vodě nebo se pokochat krásným výhledem na okolní krajinu.

Další na řadě je Concord Waterfall, který je dostupný po strmé pěšině přes hustý deštný prales. Je obklopen bujnou vegetací a poskytuje úžasnou možnost pro dobrodružné procházky a objevování okolní přírody. Příjemné osvěžení v jezírku pod vodopádem je ideální odměnou za náročný trek.

Posledním vodopádem je Au Coin Waterfall, nejodlehlejší z trojice. Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou vydat na cestu k tomuto vodopádu, je odměnou prozkoumání úplného soukromí a klidu. Atmosféra u tohoto vodopádu je velmi intimní a v kombinaci s poklidným okolím je pro mnoho lidí oblíbeným místem pro meditaci či relaxaci.

Návštěva Concord Waterfalls je jako cesta do skrytého ráje v obklopení divoké přírody. Každý z vodopádů nabízí jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Příroda na ostrově Grenada je bohatá a neuvěřitelně fascinující, a návštěva těchto vodopádů je skvělým způsobem, jak ji poznat a ocenit.

Pokud plánujete návštěvu ostrova Grenada, Concord Waterfalls by měly být povinnou zastávkou na vašem seznamu. Přírodní krása těchto vodopádů je prostě ohromující a nabízí unikátní zážitek, který si návštěvníci budou pamatovat po celý život. Nezapomeňte zabalit do batohu plavky, protože chladivá voda v jezírku pod vodopádem je něco, co si rozhodně nenecháte ujít.


Nejčastější dotazy a odpovědi Grenada Concord Waterfalls


Zde jsou nejčastější dotazy a odpovědi ohledně vodopádů Grenada Concord Waterfalls:

1. Jak se dostanu k vodopádům Grenada Concord Waterfalls?

Abyste se dostali k vodopádům Concord Waterfalls, musíte nejprve dojet do oblasti St. John, Grenada. Poté můžete buď sestoupit do údolí a projít lesními stezkami nebo se vydat na vodopády konkrétními cestami. Doporučuje se, abyste si před návštěvou vodopádů vyzvedli místní průvodce.

2. Mohu plavat v jezírkách pod vodopády?

Ano, můžete. Jezírka v podoblasti Concord Waterfalls jsou mělká a čistá, což umožňuje návštěvníkům koupání a relaxaci v jejich chladné vodě.

3. Je nutná rezervace pro návštěvu vodopádů?

Rezervace není nutná. Vodopády Concord Waterfalls jsou volně přístupné a návštěvníci jsou vítáni v jakoukoli denní dobu. Doporučuje se zůstat v místě po západu slunce.

4. Existuje v oblasti nějaké ubytování?

Ano, existuje několik ubytovacích zařízení v oblasti Concord Waterfalls. Tyto hotely a apartmány nabízejí komfortní pokoje a v některých případech také snídaně zdarma.

5. Je možné si pronajmout průvodce?

Ano, v oblasti Concord Waterfalls je možné si pronajmout průvodce. Těmto místním průvodcům můžete zaplatit a oni vám poskytnou informace o historii, geologii a biologii oblasti, stejně jako vám mohou ukázat skryté krásy, které byste sami nemuseli najít.


Ubytování Grenada Concord Waterfalls


Grenada je karibský ostrov, který je známý svou překrásnou přírodou a úchvatnými vodopády. Jedním z nejvíce populárních přírodních úkazů na ostrově jsou Concord Waterfalls.

Concord Waterfalls jsou tvořeny třemi vodopády, které se nacházejí na stejnojmenném potoku v části Grand Etang Forest Reserve. Tyto vodopády jsou oblíbenou turistickou atrakcí a nabízí návštěvníkům nádherné výhledy a jedinečnou příležitost k prozkoumání okolního prostředí.

První vodopád, známý jako "Concord Falls", je největší a nejznámější ze tří. Má impozantní výšku přes 18 metrů a vytváří šumivý proud vody, který spadá do malého přírodního bazénu. Návštěvníci si mohou užít koupání a osvěžení ve studené vodě.

Druhý vodopád, nazývaný "Au Coin Falls", je menší než první, ale přesto nabízí své neuvěřitelné kouzlo. Tento vodopád se nachází ve strmější oblasti a je obklopen tropickou vegetací. Pro ty, kteří jsou ochotni vyšplhat se po úzké stezce, je tento vodopád skvělým místem pro pořízení fotografií a prožití klidného okamžiku v přírodě.

Poslední vodopád, zvaný "Fontainbleu Falls", je nejvíce odlehlý a odvážní turisté musí absolvovat delší a náročnější trek přes džungli, aby se sem dostali. Tato část cesty je pro zkušenější turisty a dobrodružné duše, kteří chtějí prozkoumat více než jen "hlavní atrakci". Belavoucí voda, která padá z výšky, vytváří ohromující zážitek a stojí za to si sem vyhledat cestu.

Pokud se rozhodnete navštívit Concord Waterfalls, můžete si vybrat z několika ubytovacích možností v okolí. Nejbližší oblast s ubytováním se nachází v obci Concord, která je vzdálena jen krátkou jízdu od vodopádů. Zde najdete odlehčující hotely a apartmány, které nabízejí krásné výhledy a příjemné prostředí.

Pro turisty, kteří preferují větší výběr a živé prostředí, je možnost ubytování v hlavním městě St. George. Toto město leží asi 30 minut jízdy od vodopádů a nabízí širokou škálu ubytovacích zařízení, od luxusních resortů po rodinné hotely.

Concord Waterfalls jsou jedním z vrcholů návštěvy ostrova Grenada. Tyto přírodní vodopády nabízejí jedinečný zážitek a možnost prozkoumat krásy karibské přírody. Ať už se rozhodnete navštívit jen jeden vodopád nebo si projít všechny tři, určitě nebudete zklamáni. Až se rozhodnete přijet, nezapomeňte si ubytování předem zarezervovat, abyste si mohli co nejvíce užít svůj pobyt na Grenadě.


Dovolená Grenada Concord Waterfalls


Grenada je karibský ostrov, který se nachází v Malých Antilách. Je to krásné a populární místo pro dovolenou, které nabízí bohatou kulturu, úžasné pláže a spoustu příležitostí k aktivnímu odpočinku. Mezi nejkrásnější místa, která byste měli na Grenadě navštívit, patří také Concord Waterfalls.

Concord Waterfalls jsou souborem tří vodopádů na jihu Grenady. Tyto vodopády jsou přístupné popevněné cestou, která začíná v obci Concord, kousek od St. Georgeova. Cesta vede skrz džungli, rovnoběžně s potůčkem, a nabízí neuvěřitelné výhledy na okolní krajinu.

Prvním z vodopádů je Upper Concord Waterfall. Tento vodopád se nachází asi půl hodiny chůze od začátku cesty a je největší z celého trojice. Voda padá z výšky 18 metrů do mělkého bazénu pod ním. Bazén je překrásně modrý, takže se rozhodně vyplatí do něj skočit a osvěžit se.

Druhým vodopádem je Middle Concord Waterfall. Tento vodopád je menší než Upper Concord, ale je stále nádherný. K tomuto vodopádu se dostanete po chvíli chůze od Upper Concord Waterfall. Middle Concord Waterfall má také bazén, který je však hlouběji než u prvního vodopádu, což je výhodné pokud si chcete dopřát pár skoků do vody.

Poslední ze vodopádů je Lower Concord Waterfall. Tento vodopád je nejbližší k cestě a je zároveň nejmenší z celého trojice. I tak je však stále krásný a stojí za to ho navštívit.

Závěrem je nutné zmínit, že pro návštěvu Concord Waterfalls je nutné mít dobré boty, protože cesta místy není vůbec snadná a klouže. Rovněž nezapomínejte na opalovací krém a vodu, protože v tropickém klimatu může být velmi hodně horko. Navštívit tuto lokalitu je však určitě jedinečný zážitek, který si užijí všichni milovníci přírody.


Počasí Grenada Concord Waterfalls


Grenada je krásný ostrov v Karibiku, který je známý svými ohromujícími přírodními krásami. Jedním z nejpůsobivějších přírodních zázraků, kterým se můžete těšit na tomto ostrově, jsou Concord Waterfalls, což jsou tři úchvatné vodopády.

Concord Waterfalls se nachází ve venkovské oblasti Grenady a představují ideální destinaci pro milovníky přírody a dobrodruhů. Tyto vodopády jsou tvořeny třemi částmi - horním, středním a dolním, které vytvářejí nádherný a úchvatný pohled.

Horní vodopád, známý také jako Au Coin Waterfall, je největší z trojice a nabízí úžasný výhled na okolní krajinu. K dosažení horního vodopádu je třeba absolvovat malý treking přes nádherné pralesy a kopce ostrova. Tato cesta je opravdu odměnou, protože po chvíli chůze se ocitnete před impozantním vodopádem, kde se voda seskupuje do krásného bazénu.

Střední vodopád, známý také jako Fontainebleau Waterfall, je druhým největším z vodopádů a je obklopený bujnou vegetací. Voda z vodopádu padá na mnoho menších skalisek, které tak vytvářejí osvěžující atmosféru a dokonalé místo na koupání v teplých karibských vodách.

Dolní vodopád, který se nazývá Josephine Waterfall, je nejmenší ze tří vodopádů, ale rozhodně si zaslouží vaší pozornost. Je jedinečný svojí atmosférou a klidem, který zde panuje. Pro milovníky fotografování je to dokonalé místo k zachycení krásné přírody.

Při návštěvě Concord Waterfalls se můžete také pokochat dalšími přírodními divy, které se nacházejí v okolí, například krásnou horskou krajinou, tropickými lesy a exotickými rostlinami. Je také možné vydat se na piknikový výlet a strávit zde celý den se svou rodinou či přáteli.

Co se týče počasí, Grenada je charakterizována jako tropický ostrov s horkým a vlhkým klimatem po celý rok. Nejvhodnější období pro návštěvu vodopádů je mezi listopadem a květnem, kdy se počasí pohybuje mezi 24 ° C a 30 ° C a minimálně prší.

Je důležité si vzít s sebou vhodné oblečení a obuv, které jsou pohodlné a vhodné pro pěší túru. Doporučuje se také si vzít s sebou plavky, abyste si mohli vychutnat osvěžující koupel ve vodě u jednoho z vodopádů.

Návštěva Grenadských Concord Waterfalls je nezapomenutelným zážitkem, který vám umožní prozkoumat krásy karibské přírody. Během cesty na vodopády si nezapomeňte užít okolní krajinu, fotografovat a vychutnat si klid a atmosféru tohoto kouzelného místa.


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky