Sháníte letenku s nejlepší cenou?

Ekvádor El Ángel Ecological Reserve

Ubytování Ekvádor El Ángel Ecological Reserve


Ekvádor je krásná země s bohatou přírodou a rozmanitou faunou a flórou. Jedním z nejlepších míst, kde se můžete dostat blíže k přírodě, je El Ángel Ecological Reserve. Nachází se v severní části země, poblíž hranic s Kolumbií, a je známá pro své horské krajiny a unikátní ekosystémy.

Pokud se chystáte navštívit tuto rezervaci, nabízí se vám několik možností ubytování, které vám umožní zůstat v tuto oblasti a těšit se z výhledů na krásnou přírodu.

Jednou z možností je ubytování vzdálené jen pár kroků od vstupu do rezervace - Hostería El Ángel. Toto ubytování poskytuje komfortní pokoje v klidném prostředí a nabízí vám pohodlí, které ocení každý návštěvník. Pokoje jsou čisté a dobře vybavené, včetně televize, připojení k internetu a soukromé koupelny. Navíc si můžete vychutnat výhled na přírodu z okna svého pokoje.

Další možností ubytování blízko El Ángel Ecological Reserve je Los Aposentos del Rey. Tento hotel nabízí útulné pokoje v historickém domě s původní architekturou, který byl postaven v roce 1892. Pokoje jsou velké a prostorné, s krásným výhledem na okolní krajinu. Los Aposentos del Rey má také restauraci, kde si můžete vychutnat domácí jídlo a tradiční ekvádorské pokrmy.

Pokud hledáte více luxusu a pohodlí, La Mirage Garden Hotel & Spa je ideální volbou. Toto ubytování nabízí nejen krásné a prostorné pokoje, ale také plně vybavený lázeňský a wellness komplex. Na Vás čekají relaxační masáže, vířivky, sauna a mnoho dalších služeb, a to vše v těsné blízkosti přírody.

Kromě těchto ubytování jsou zde také další možnosti, jak zůstat v této oblasti. Můžete si například pronajmout kajak nebo stan a spát pod hvězdami. Je to ideální volba pro ty, kteří chtějí být co nejblíže k přírodě.

Východiskem pro venkovní aktivity je určitě bydlení v této oblasti. Můžete jít na procházku, provozovat horskou turistiku, sledovat dravce nebo jít na projížďku na koni. A pokud máte štěstí, můžete tady vidět některé z mnoha vzácných druhů zvířat, které obývají tuto oblast, jako jsou tapíři, medvědi nebo pumy.

Celkově lze říci, že ubytování v El Ángel Ecological Reserve poskytuje návštěvníkům možnost prozkoumat krásu přírody a užít si nádherné krajiny a divokou přírodu. Bez ohledu na to, které ubytování si vyberete, budete mít jistotu unikátní zkušenosti a nezapomenutelné dojmy.


Dovolená Ekvádor El Ángel Ecological Reserve


Ekvádor je zemí plnou přírodního bohatství a nádhery. Jednou z nejúžasnějších destinací pro dovolenou v této zemi je El Ángel Ecological Reserve. Tato rezervace se nachází v severní části Ekvádoru a je známá svou ohromující krajinou, jedinečnou flórou a faunou a fascinující historií. Pokud hledáte místní dobrodružství spojené s ochranou přírody, El Ángel je pro vás tu pravou volbou.

El Ángel je jednou z největších ekologických rezervací v Ekvádoru a byla založena v roce 1992. Tato oblast se rozprostírá na ploše více než 15 000 hektarů a nabízí nespočet možností pro pěší turistiku, pozorování ptáků a průzkum přírody. Zdejší krajina je jedinečná a zahrnuje vysokohorské pláně, rozlehlé louky, krásné jezera a impozantní pohoří.

Rezervace patří mezi království parama, což jsou subandské keřové pláně a vlhké mlžné lesy. Tato oblast je domovem mnoha unikátních druhů flóry a fauny. Početné druhy orchidejí, bromélií a dalších květin jsou zde rozprostřeny po celé rezervaci. El Ángel je také domovem ohrožených zvířat, jako jsou kondory, parami a vlčí medvědi. Pro milovníky přírody je zde dobrodružství na každém kroku.

Jednou z nejznámějších atrakcí v El Ángel je frailejón, což je rostlina s výraznými listy, které připomínají vousy mnicha. Tato rostlina je endemická pro parama ekosystém a je jedním z ikonických znaků tohoto místa. Frailejóny vytvářejí ohromující scenérii, zejména při západu slunce nebo při ranním rozednění.

Pro turisty, kteří se chtějí podívat na jedinečnou faunu, je rezervace domovem mnoha různých druhů ptáků. Existuje zde více než 170 druhů ptáků, včetně andských kondorů, kolibříků, pěnkavy a mnoha dalších. Pokud jste vášnivými ornitology, oblast okolo šumavé řeky Pambamarca je pro vás ideálním místem k pozorování ptáků.

Rezervace nabízí turistům také možnosti pěší turistiky po dobře značených stezkách. Jednou z nejpopulárnějších tras je stezka Laguna del Volcán. Tato trasa vás zavede kolem několika krásných jezer, přes horský průsmyk až na vrchol vrcholu Fuya Fuya. Zde budete odměněni panoramatickými výhledy na krajinu okolo sebe.

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět o historii a kultuře oblasti, je zde také možnost návštěvy tradičních horských vesnic, ve kterých žijí domorodé kmeny. Tito lidé jsou známí svým tradičním způsobem života a ručním zpracováním textilu. Návštěva těchto vesnic je skvělým způsobem, jak poznat místní kulturu a zvyky.

El Ángel Ecological Reserve nabízí turistům nezapomenutelnou dovolenou spojenou s ochranou přírody a poznáním místní kultury. Pokud hledáte dobrodružství v nádherné kulise, El Ángel je pro vás ideálním místem k návštěvě. Připravte se na neuvěřitelné scenérie, fascinující faunu a flóru a nezapomenutelné zážitky v této jedinečné ekologické rezervaci v Ekvádoru.


Nejčastější dotazy a odpovědi Ekvádor El Ángel Ecological Reserve


1) Jaké aktivity lze v Ecological Reserve El Ángel provozovat?

V Ecological Reserve El Ángel lze provozovat pěší turistiku, horskou cyklistiku či pozorování místních zvířat a rostlin.

2) Jaké jsou nejzajímavější turistické atrakce v Ecological Reserve El Ángel?

Mezi nejzajímavější atrakce v Ecological Reserve El Ángel patří například Stromy z prastarých epifýt, kamenné labyrinty či horské jezírka.

3) Kdy je nejvhodnější čas na návštěvu Ecological Reserve El Ángel?

Nejlepší čas na návštěvu Ecological Reserve El Ángel je od května do září, kdy je mírné počasí a nižší srážky.

4) Je třeba mít s sebou nějaké speciální vybavení?

Při návštěvě Ecological Reserve El Ángel se doporučuje mít s sebou pohodlné boty, teplé oblečení, klobouk a sluneční brýle.

5) Je v Ecological Reserve El Ángel možné kempovat?

Zatímco v samotné reserve Ecological Reserve El Ángel kempování není povoleno, v blízkosti se nachází několik kempů a možnost ubytování v hotelu.


Letenka Ekvádor El Ángel Ecological Reserve


Ekvádor je zemí neuvěřitelného přírodního bohatství. Zdejší plodná půda a tropický deštný les poskytují útočiště mnoha druhům rostlinstva a živočichů, které negdo jiný než zruční vědci a ochránci přírody dokážou naplno ocenit. Pokud si užitečně chcete užít dovolenou v přírodě, nemusíte hledat daleko. El Ángel Ecological Reserve nabízí těm, kteří si libují v přírodních krásách, úžasné zážitky. A s letenkou do Ekvádoru to může být ve vašem dosahu.

Méně známá, ale stejně krásná oblast Ekvádoru

El Ángel Ecological Reserve se nachází v severozápadní části Ekvádoru, v blízkosti hranic s Kolumbií. Tato oblast pokrývá rozlohu asi 15 715 hektarů a má různé druhy krajiny. Zahrnuje travnaté pláně, rokli, bystřiny a vysokohorské území, dosahující až výšky téměř 4 000 metrů nad mořem. Tento pestrost krajiny umožňuje velkou diverzitu rostlin a živočichů.

Úžasná flóra a fauna

Ekvádor je domovem více než 3500 druhů ptáků a téměř 20 % z celkového počtu druhů orchidejí na světě lze nalézt právě zde. Na rozsáhlých pastvinách El Ángel si můžete všimnout jaků, zemních kurů a kondorů, zatímco v lesích budou na vaše zraky čekat paviáni, medvědi a již zmíněné druhy orchidejí. Skalnatá stěna, kterou vytesal vodopád voják, který je součástí různých vodopádů v oblasti, je jedním z největších turistických atrakcí v této oblasti.

Turistické aktivity v El Ángel

Návštěva El Ángel Ecological Reserve rozumějí velmi oblíbenou turistickou aktivitou, protože zde jsou různé aktivitu, které mohou návštěvníci podniknout. Kolem celé oblasti jsou označené turistické stezky, které seznamují turisty s různými druhy přírody a s ekologickými problémy, které zde nastávají. Stezka Quilotoa jako jedna z nejoblíbenějších turistických tras celé oblasti, je nejlepší cestou, kterou může turista dotknout přírodních krás této oblasti.

Příroda jako zrcadlo života

El Ángel Ecological Reserve je ukázkou toho, že příroda dokáže být velmi křehká, ale také velmi odolná. Ochrana této oblasti následkem lidského zásahu dalších faktorů je klíčová pro její ochranu. Pokud se neudělají opatření na ochranu této oblasti, mohou být vážně ohroženy druhy, které přirozeně pátrají po útulném domově v této oblasti. S touto účinnou ochranou to může být nejen místo krásy, ale také místo učení a inspirace. V Ekvádoru není lepší místo k návštěvě, než právě El Ángel Ecological Reserve. A s letenkou do Ekvádoru to může být snazší, než si myslíte.


Počasí Ekvádor El Ángel Ecological Reserve


Ekvádor je země s neuvěřitelně rozmanitým klimatem a geografickým uspořádáním. Jeho horizontální vlnitá linie, kterou tvoří Andské pohoří, nabízí některé z nejúchvatnějších přírodních scenérií na světě. V této části se nachází národní parky, národní rezervace a další chráněná území, která se pyšní jedinečnou biodiverzitou a bohatým kulturním dědictvím.

Mezi tato území patří i El Ángel Ecological Reserve, která se nachází v severní části Ekvádoru. Je to jedna z nejkrásnějších oblastí tohoto regionu, kde se ke slovu dostávají mimořádné přírodní scenérie a dochované tradice zdejších původních obyvatel.

Klimatické podmínky v této oblasti jsou převážně chladné, s průměrnou teplotou kolem 10°C a s nárazovými mrazy v zimě. Dešťové srážky jsou rovnoměrně rozděleny po celém roce, ale nejvíce jich padá v období od října do května.

Přestože si tato oblast zachovává svůj chladný a deštivý charakter po většinu roku, v létě se klimatické podmínky zlepšují. Teplota stoupá, slunce spéká zem a četnost srážek se snižuje. Pro turisty, kteří navštíví El Ángel Ecological Reserve v létě, jsou k dispozici pěší túry, na kterých se mohou projít přes nádherné pastviny a celé pole květin.

Co se týká flóry a fauny tohoto území, je o něm známo, že je domovem několika druhů rostlin a zvířat, které jsou typické pro tuto část And. Mezi nejvýznamnější patří El Corazón del Ángel, Andský kondor, Aconaemys fuscus, Poospiza baeri, Lencanthus cinnamomeus a mnoho dalších druhů.

Pokud se chystáte na návštěvu Ekvádoru, zvažte navštívení El Ángel Ecological Reserve, nebudete litovat. Nabízí neuvěřitelně krásné scenérie, jedinečnou flóru a faunu, kterou nemůžete vidět nikde jinde na světě. Přijedte a užijte si krásy přírody, které tato oblast nabízí!


Nejrozsáhlejší online selekce letenek

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejlepší cena zaručená

Výhodné nabídky levných letů.

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Prozkoumat letenky